Робота на Блогорідері

Робота на Блогорідері

Найуважніші читачі цього сайту могли помітити, що внизу вже кілька тижнів висів надпис “Робота. Скоро”. Сьогодні я нарешті можу презентувати вам свій новий проект – як і обіцяв, на сайті починає з’являтися багато цікавого.

Сервіс Робота дозволяє усім бажаючим розміщувати власні вакансії та резюме. Job.blogoreader.org.ua відрізняється від численної кількості подібних порталів тим, що він спеціалізується лише на ІТ-сфері, а до самих оголошень не ставляться високі вимоги. Тобто тут можна буде знайти людину, яка намалює вам простенький банер, або ж розповісти про те, що ви є копірайтером і шукаєте замовлень. Цього ви не зможете зробити на великих порталах з пошуку роботи.

Тому сервіс відкритий для всіх бажаючих – як для великих компаній, так і для звичайних блогерів або фрілансерів. Публікація вакансій та резюме є миттєвою і безкоштовною. Для кожної позиції запропоновано 8 базових рубрик, серед яких Копірайтинг, Програмування, Дизайн, SEO, тощо. У разі, якщо ви не можете визначитися з потрібною рубрикою, додавайте свою публікацію в “Інше”, і я зроблю це за вас. Хоч зараз більшість категорій на стадії наповнення, цілком можливо, що з часом з”являться нові рубрики – або за проханнями відвідувачів, або ж на мою власну думку, якщо така потреба буде.

Запрошую всіх приєднатися до наповнення бази даних сайту. Якщо ви можете запропонувати будь-які послуги в сфері ІТ – подавайте свою заявку в розділи Резюме. Якщо ви перебуваєте в пошуку спеціалістів – публікуйте власні вакансії. Давайте допоможемо один одному знайти потрібних людей ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*