Livemocha – вивчаємо мову разом

Автор: Сергій Мішин

У сучасному глобалізованому світі знання іноземної мови стає суворою необхідністю. Без знання англійської, наприклад, не візьмуть у жодну серйозну компанію. Але якщо ви в резюме вкажете, що знаєте 2 або 3 іноземні мови, то ваші шанси одержати роботу значно виростуть. А хіба це не головне, коли надворі економічна криза і конкуренція за одне робоче місце просто фантастична?

Саме тому ми сьогодні відвідаємо один дуже захоплюючий стартап – livemocha.com (читається як “лайвмока”, а не те, що ви встигли подумати). Цей проект являє собою соціальний сервіс з вивчення однієї з 35(!) іноземних мов.

Автори проекту активно задіюють соціальні механізми, які дозволяють учасникам того або іншого курсу допомагати один одному у вивченні мови. Ви можете оцінити або перевірити помилки у вправах ваших сусідів по  курсу, що допоможе не тільки вашому колезі, але і значно підвищить ваш рівень знань.

Цікавим є той факт, що курс з вивчення англійської самі творці ресурсу називають продуманим і якісним, а англійська зараз – це найпопулярніша мова для вивчення. Їхній курс англійської навіть отримав премію міжнародної організації ESU (The English-Speaking Union) в 2009 році.

Мовні курси містять у собі не тільки звичайні вправи в написанні текстів і вербальних вправ, але й цікаві відеоматеріали, на яких ми можемо бачити живу мову і стиль спілкування носіїв іноземної мови. Нам дають цінні культурні поради, щоб ми не просто вивчили мову, але й змогли правильно і у потрібний момент застосовувати свої знання.

Кожен курс розбитий на певні етапи. Їхня кількість залежить від обсягу самого курсу. Така розбивка дозволяє людям, що знають основи мови, відразу приступити до вивчення більш складного етапу.

Окремо виділяються спеціальні курси для мандрівників. Вони призначені для швидкого поповнення словникового запасу і вивчення культурних особливостей, якщо ви незабаром поїдете на відпочинок у яку-небудь країну. Цей курс дозволить вам без проблем орієнтуватися в чужій країні і довідатися, наприклад, як проїхати в потрібне місце, як замовити номер, поцікавитися, де перебувають визначні пам’ятки і багато чого іншого. Ці знання просто необхідні для будь-якого справжнього туриста.

Не забули творці цього проекту і про людей, які збираються емігрувати або працювати в іноземній компанії. У наявності є спеціальні курси для підготовки до отримування сертифікатів. Для англійської мови, наприклад, це тести на сертифікати TOEFL, TOEIC, IELTS, та PTE General.

Підводячи підсумки, я хочу сказати, що часи вивчення мов за старими подертими підручниками відійшли в минуле. Тепер вам не потрібно вчитися одному або платити дорогому репетиторові. Ви маєте можливість абсолютно безкоштовно вивчати будь-яку мову в компанії таких же новачків як ви, і навіть заводити собі серед них друзів. Вам буде доступний будь-який відеоматеріал одним кліком мишки. І ви завжди зможете самостійно обирати час для навчання, не підлаштовуючись під кого-небудь. Вивчати мови тепер весело і цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*