Audiko – місце, де роблять рінгтони

Бували такі миті у вашому житті, коли ви чули ту саму пісню, яку ви все життя бажали поставити собі на рингтон? Уявіть лишень: дзвонить вам кохана людина, а мобільний лежить десь у нетрах рюкзака. Ви починаєте копирсатись, але точно знаєте: звонить саме той, кого ви бажаєте чути, а не, приміром, однокурсники чи друзі зі спортивної секції. Музика надихає на нові звершення, вона супроводжує вас протягом всього життя. Здавалось би, що ще потрібно людині для щастя!

Audiko – місце, де роблять рінгтони

Ось ми знайшли ту саму пісню, яку бажаємо поставити у якості рингтону, аж раптом постає велика проблема – чим «порізати» пісню так, щоб вона і «важила» небагато, і щоб лунав саме приспів, або, скажімо, другий куплет? Саме для цього і було створено проект під назвою Audiko – сервіс для створення оригінальних рингтонів. Щоправда, з логотипом у Audiko не склалось: у ньому повинна була вгадуватись назва, але чомусь не вгадується.

Що сподобалось у сервісі:

«Вантажити» на сайт мені нічого не довелось,оскільки база вже закачаних кимось пісень дуже велика. Розробники пропонують також дуже зручну функцію: «Варіанти» . Це означає, що можна слухати уривок треку, який обрано у якості матеріалу для «нарізки», і тут же продивитися варіанти, у яких варіаціях його можна використати. Показано початок та кінець уривків на еквалайзері, що також допомагає визначитись з вибором потрібного уривку композиції. Крім того, можна відразу завантажити отриманий у кінцевому варіанті рингтон у найбільш оптимальному розширенням ( для звичайного телефону це mp3, а для IPhone – M4R).

Експеримент

Також я, звісно, «потестив» і сам процес створення рингтону. Знайшов в себе цікаву пісню і «згодував» її завантажувачу сайту. Очікування тривало близько хвилини, але воно не було марним – я отримав пісню у варіанті візуального еквалайзера. Тривалість рингтону чомусь може бути не більша за тридцять секунд, але і цього більше, ніж достатньо. Обираємо потрібний «шматок» пісні і відразу його прослуховуємо. За допомогою нашого «гризуна» ми можемо виставити межі, де починається рингтон і де закінчується. Також дуже зручно, що можна «тягти» смужку, яка відображає програвання музики. Мені вистачило кількох хвилин, щоб зробити собі необхідний рингтон і завантажити його собі на телефон.

Що не сподобалось:

Спробував завантажити відео з ютубу, щоб з нього витягти звукову доріжку ( додаткова функція Audiko), але прочекавши хвилин 10 , я так і не отримав свій рингтон – напис «Завантаження» продовжував муляти очі. Чомусь постійно треба клацати «Есть ещё?», так як на сторінці відображається лише 9 альбомів (пошук вже завантажених рингтонів ведеться за альбомами).

Немає української локалізації, хоча дуже добре видно, що сервіс розуміє мою територіальну приналежність – справа видно жовтоблакитний прапор. Хоча тут навіть російською не все перекладено – наприклад така, здавалось би, корисна штука як можливість дізнатись, що вміє сервіс Audiko ( знизу сайту є лінк «Возможности» ) нам нічого не дасть, якщо не дуже розумієте англійську мову. Він перекидує на статтю в блозі розробників – звісно, все англійською.

Висновок: Сервіс мені сподобався. Я навіть знайшов рингтони до аніме «Cowboy Bebop». Так що класно! : )
Автор: Кирило Брагін, @bolverin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*