Pixlr.com – онлайн-редактор зображень

Якщо ви шукаєте графічний редактор, у якому час від часу можна бавитись з кольорами і градієнтами, то раджу вам спробувати Pixlr. Це досить зручний графічний онлайн-редактор для початківців та любителів, оскільки він містить весь основний функціонал Photoshop-у, але має декілька вагомих «мінусів», через які не може конкурувати з більш відомими редакторами зображень. Але спочатку – про переваги.
Pixlr.com – онлайн-редактор зображень
Що сподобалось. Беззаперечною великою перевагою Pixlr є можливість швидкого вибору мови інтерфейсу. Здавалось би, така дрібничка – але приємно! Нагадаю, що у великому і непереможному Photoshop такої функції немає – або так (англійська чи російська версія), або ніяк. З Pixlr все інакше – у меню визначено 23 мови, з яких можна обрати бажану. Кілька секунд – і інтерфейс набирає потрібного текстового вираження. Другий вагомий «пунктик» – Pixlr не потребує завантаження на локальний комп’ютер, це онлайн-редактор, який працює безпосередньо у браузері. Це зручно у тому випадку, якщо оперативної памяті вашого комп’ютеру не вистачає водночас на Photoshop та браузер Інтернету. Незважаючи на те, що Pixlr все-таки flash-ева програмка, він «жере» RAM у рази менше.

Не сподобалось. Наводить на роздуми цифра «90» у правому нижньому куті «вікна». Що хотіли сказати розробники Pixlr – не зрозуміло, але напевно, 90 має якесь таємне призначення. Другий «баг» – помилки перекладу інтерфейсу. Дуже приємно, що Pixlr підтримує українську мову, але перекладачі явно недопрацювали. Мінус два на користь Pixlr. Не дуже цікаво працювати з «шарами», якщо Pixlr не має функції їх збереження. Малюнки можна зберегти лише у форматі jpeg або png, тому «шари» зливаються у кінцеве зображення. До речі, картинки можна зберігати лише на локальний комп’ютер, що також не дуже зручно. Проте для невибагливого любителя і наявних функціональних витребеньок більше, ніж достатньо.

Раджу юзати Pixlr, якщо ви не вважаєте себе великим знавцем графічних програм. Підправити аватарку, шпалери на робочий стіл – якщо ваші потреби обмежуються тільки цим, то ви не будете розчаровані. Втім, розробники Pixlr обіцяють у майбутньому здивувати своїх шанувальників новими «фішками». Будемо чекати!

Автор: Тетяна Брагіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*