В уанеті відкрилася інтернет-спільнота Особистість

В уанеті відкрилася інтернет-спільнота Особистість

Буквально на днях в уанеті відкрилася нова соціальна мережа Особистість. Сьогодні я би хотів детальніше розповісти про неї.

Особистість іменує себе інтернет-спільнотою нового рівня, яка покликана побудувати нове суспільство, що буде опиратись саме на таких особистостей – людей, котрі досягли чогось у житті і можуть стати прикладом для всіх інших. На даний момент проект знаходиться на стадії бета-тестування, тому особистостей у повному сенсі цього слова на сайті поки мало. Автори спільноти планують згодом запрошувати на сайт відомих людей, які би ділилися своїм досвідом з користувачами.

При відкритті сайту вас зустріне дивний інтерфейс, який має кілька цікавих особливостей. Так, весь двигунець соціальної мережі працює на технології AJAX – а це значить, що вам не доведеться чекати, поки завантажиться вся сторінка. Меню, яке знаходиться зліва у сайдбарі, схоже на меню декстопної програми. А кожна нова сторінка відкривається у новому табі – це може бути стаття або профіль користувача.

Тепер перейдемо до мінусів. Єдина відмінність спільноти і є водночас її мінусом. Інтерфейс Особистості не дає того відчуття легкості та простоти, яке присутнє у сучасних соціалках типу Facebook. Можливо, варто спростити всі ці віконця і таби – викинути все, що не несе у собі важливої функціональності. Приміром, під час читання статей активною областю є лише 2/3 вікна.

Поки проект знаходиться у бета-тестуванні, він повинен стати справжнім полігоном для апробації різних варіантів дизайну. Окрім того, на сайті не працює контекстне меню – тобто після правого кліку мишкою не відбувається рівно нічого. Таке неприпустимо для будь-якого сайту, не важливо якої тематики. Важливо робити все якомога дружелюбніше до користувача.

Варто також глибше розвивати ідейну складову проекту: для чого він, кому потрібен, чим буде корисний для людей. Можливо, з часом з”явиться потреба у додаткових сервісах, які доповнять стандартний функціонал соціальних мереж, який складається з повідомлень, друзів, фотоальбомів та блогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*