Інтерв’ю з Олексієм Тараненком

Нещодавно в українській блогосфері з”явився ще один тематичний блог. ProstoDrive – блог про автомобілі від любителя автомобілів. Олексій Тараненко – автор блогу – сьогодні прийшов до нас у віртуальні гості на коротке інтерв”ю. Олексій – не лише блогер, а й автор відомого в уанеті порталу ITC.ua. Тому говорити ми будемо не лише про машини :)

– Привіт! Чому ти вирішив завести блог? (стандартне питання)

– Я дотримуюся думки, що блог потрібен тій людині, що має що сказати людям. За останній час я не один раз ловив себе на думці, що мені є чим поділитися з іншими водіями та взагалі усіма, хто цікавиться автомобілями. А всілякі форуми з одного боку не дуже добре для цього підходять, а з іншого – не люблю давати комусь свої думки просто так.

– Який твій досвід водіння? Яка в тебе машина на даний момент, чим вона тобі сподобалась?

– Досвід на даний момент невеликий, всього лише трохи більше року. Зате щодня :)найбільша перерва за цей час у мене сім діб, та й то лише тому, що я був у відрядженні. Та проте ще й досі водіння – це моє найулюбленіше заняття. Ну майже ;)Автомобіль мій перший і поки єдиний – Ford Fiesta. Я довго до цього йшов, не дарма на блозі є окрема рубрика про те як я обирав авто. Я планую у подробицях цей шлях описати, він того вартий. На те все ще й наклалася криза, весь час зростав долар, курс змінювався ледве не щогодини. І в результаті вийшло так, що це було найвигідніша пропозиція з точки зору ціна/якість. Все, більше не буду нічого казати, бо буде нецікаво. Слідкуйте за оновленнями.

– У скільки балів би ти оцінив можливості для автомобілістів в Україні та в Києві зокрема (по 10-бальній шкалі) – стан доріг, адекватність водіїв та працівників ДАІ?

– Я не згоден з точкою зору, що на наших автошляхах більшість водіїв не досить адекватна. Часто таке можна почути. Звичайно, рівень культури дуже низкий і нам ще є куди зростати. Але в цілому все непогано. Мій підхід – «почни з себе». Намагаюся бути ввічливим, не реагувати на провокації і ставитися до інших водіїв так, як я би хотів щоб ставилися до мене. Але визнаю, буває що й лаюся в машині, ситуації різні бувають.

Щодо стану доріг – тут все значно гірше. Ця зима взагалі стала для наших доріг і комунальних підприємств занадто великим випробуванням. Відчуваю, що коли зійде сніг навесні, асфальт зійде разом з ним. Дороги в жахливому стані, там де ще вчора можна було нормально їздити сьогодні вже можна залишитися без колес. Ну й ще одна болісна тема – ДАІ. Мені особисто досі не довелося зустрічатися з їх неадекватністю, навпаки, останнього разу мене зупинив дуже приємний капітан на байку BMW. Але в цілому, на жаль, все досить погано. Чого вартий лише той старлей з відео на Ютубі, що тільки й міг, як горланити «Дакумеееентыыыыы». Тому якщо оцінювати по 10 бальній шкалі буде десь так: водії – 7, дороги 3, ДАІ – 4. Нам є куди рости.

– Як давно ти працюєш в ITC? Чому для блогу обрав саме автомобільну тематику, а не ІТ?

– В ІТС працюю вже три з половиною роки, спочатку в Мобіліті, тепер в ІТС онлайн. В мене вже був ІТ-блог, на тематику мобільних пристроїв і зв’язку. Але з виходом Мобіліті в Інтернет, тематика стала напряму перетинатися, і щоб запобігти конфлікту інтересів я вирішив припинити його оновлення. Можливо колись повернуся до цієї теми. Та й взагалі, кількість ІТ-блогів на душу населення на мій погляд вже занадто велика. Можливо має сенс зробити такий блог українською, в мене є навіть кльовий домен для цього. Якщо буде час і натхнення – можливо в майбутньому.

– Кілька слів на прощання читачам :)

– Дякую що ви дочитали до цього місця, перший мій досвід інтерв’ю. сподіваюся вам буде цікавий мій блог, а я вже докладу до цього максимум зусиль. На все добре.

– Успіхів тобі у блогосфері!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*