Розкажіть все, що ви думаєте про Blogoreader – і отримайте приз

що ви думаєте про Blogoreader

Час від часу Blogoreader проводить анкетування своїх читачів. По-перше, для того, щоб дізнатись, що робиться правильно, а що варто змінити в роботі сайту. А по-друге, дізнатись більше інформації про аудиторію, яка зібралася навколо проекту. Мені дуже важлива ваша думка.

Якщо я тривалий час не публікую нічого нового – це не значить, що я не працюю над проектом. Я багато думаю над тим, який буде Blogoreader не лише в найближчий час, а й надалі. Мені потрібна ваша допомога у цьому.Тому сьогодні ви зможете взяти участь у спеціальному опитуванні.

Анкета є абсолютно анонімною: ваші персональні дані не будуть розголошені ніде і нікому, а будуть використані виключно з метою статистики. Дані щодо роботи сайту будуть взяті до уваги під час роботи над наповненням та функціонуванням сайту. Я не український політик – давати обіцянку виконати всі ваші побажання не буду :) Однак можете бути впевнені, що вони будуть прочитані і враховані.

Серед усіх, хто візьме участь в анкетуванні, буде розіграно невеликий, але цікавий приз. Окрім того, троє читачів, які надішлють найцікавіші пропозиції по роботі Блогорідера, також будуть винагороджені. Надсилайте анкети до кінця лютого. Але навіщо чекати, якщо зробити це можна прямо зараз? ;)

Час, потрібний для написання відповідей: 10 хвилин

Питання, позначені зірочкою (*) – обов’язкові для заповнення

Якщо ви читаєте це через RSS, перейдіть, будь ласка, на сайт, щоб побачити анкету

01.03: УВАГА! Розіграш призів завершено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*