Блоготиждень №63

Блоготиждень №63Новини блогів

Ігор Виспянський у своєму приватному блозі демонструє принципи роботи з програмним забезпеченням Flex від компанії Adobe. Для новачків – цілком слушна вступна стаття, однак якщо ви захочете вивчати Flex більш детально, вам знадобляться тематичні статті та посібники, які можна знайти на інших сайтах.

Блог про книжкову та видавничу справу Транслітера почав радувати великою кількістю нових записів. В одному з останніх, зокрема, демонструються матеріали, які отримали кілька американських журналістів в якості пресс-кіту до фільму Тіма Бертона “Аліса в Країні Чудес”. Прес-кіт являє собою декоровану книгу з маленькими “таємницями” у стилі казки Льюїса Керрола.

На минулому тижні надійшла хоч і не блогосферна, та все ж дуже приємна новина – Україна вдруге в історії отримала золото на фіналі світу чемпіонату з програмування. Призове місце для нашої країни виборола команда Київського національного університету ім. Шевченка. Вітаємо з перемогою!

Тарас Міщенко, відомий український ІТ-журналіст, завів свій приватний блог, де він планує ділитися з читачами думками з приводу новин інтернету, а також різною іншою цікавою інформацією. До речі, у Тараса також є подібний блог українською мовою на платформі Blogger.

Другий у сьогоднішньому списку нових блогів – блог Забаганка. Авторка блогу, Оксана, розповідає про різноманітні дрібниці сфери хенд-мейду – тобто різних речей, які творяться власними руками.

Останній серед сьогоднішніх нових блогів – дизайнерський сайт maax.ws. Максим Додчук, автор блогу, робить вельми корисну справу – публікує у себе переклади найкращих англомовних статей про дизайн та веб-девелоперство. Ці матеріали будуть дуже корисні як професіоналам, так і новачкам інтернету. Що найцікавіше, всі вони представлені рідною мовою, і це надзвичайно полегшує процес навчання.

Новини ЖЖ

[info]blogkozina у своєму блозі демонструє нам останні досягнення українського мистецтва, наприклад, картину “Принц Чарльз у чоловічому національному вбранні мешканців софійської Борщагівки”.

[info]buboks ділиться з читачами 50 способами уникнення стресу. З огляду на їх простоту, одразу розумієш, що більшість стресів – це просто-напросто перебільшення якихось позаштатних ситуацій. Не беріть все так близько до серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*