Покупки в інтернет-магазинах – результати опитування

Покупки в інтернет-магазинах

Вчора завершилось чергове опитування на цьому сайті. Запитання, яке я поставив відвідувачам, звучало так: “Чи здійснюєте ви покупки в інтернет-магазинах?“.

Більше третини опитаних, а саме 37%, зізналися, що не мають досвіду здійснення покупок в онлайні. Причини цього можуть бути різні – починаючи від різних незручностей щодо доставки, цін, або самих товарів, і закінчуючи слабким технологічним забезпеченням цього процесу.

24% людей все ж здійснюють покупки в інтернет-магазинах, але не часто – час від часу. Напевно, ця аудиторія і є найбільш цікавою для власників таких магазинів.

19% купляли в інтернеті лише один раз у своєму житті. І я не сумніваюсь, що якщо досвід купівлі був позиитвний, то вони зроблять це не раз.

Або навіть більше, і будуть, як 15% опитаних, здійснювати регулярний онлайн-шопінг.

По 3% відвідувачів висловили своє незадоволення умовами доставки та рівнем цін в онлайн-магазинах. Що ж, над цим дійсно треба попрацювати. Хоча існує популярна думка, що ціни в інтернет-магазинах загалом нижчі, ніж у звичайних.

Опитування, в якому взяли участь 220 відвідувачів Блогорідера, було проведене спеціально для партнерського магазину Blogoshop, у якому ви можете знайти товари на інтернет-тематику: футболки, чашки, сувеніри, та багато іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*