Як написати гостьовий пост?

Як написати гостьовий пост

Гостьовий пост – це коли один автор публікується у іншого на правах добросусідських відносин. Сьогодні я розповім вам, як зробити так, щоб ваш матеріал опублікували ті, хто вам потрібні.

Оберіть блог

Перш ніж написати, власне, саму статтю, треба ретельно вибрати майданчик, на якому ви б хотіли її побачити. Адже не можна просто так написати матеріал і просити його публікації в тому чи іншому блозі. Для початку перечитайте з десяток постів, щоб зрозуміти стиль автора, його тематику та спрямування. І тільки виходячи з цього, починайте будувати власний пост. Втім, навіть за такого порядку не факт, що блоггер згодиться вас опублікувати.

Тому вашим другим кроком повинне бути встановлення гарних відносин. Якщо ви незнайомі з автором – не проблема, важливо, щоб ви доброзичливо познайомились і запропонували свою публікацію. Взагалі, в гостьових постах є, напевно, єдине правило – ваш матеріал повинен відповідати тематиці блогу, і більше нічого. Керуйтесь цим фактом як основним, і ви досягнете успіху.

Напишіть пост

Постарайтесь уникнути в статті великої кількості посилань. Зазвичай їх має бути не більше 5. При більшій кількості лінків пост буде здаватися нав”язливо-рекламним. Щодо останнього – навіть і не думайте розміщувати рекламу під виглядом гостьових постів. По-перше, на це ніхто не погодиться, а по-друге, двері до цього блогу для вас будуть зачинені назавжди. Також категорично не рекомендується надсилати вже опубліковані десь статті – гостьовий пост передбачає свою унікальність.

Розмір гостьових постів не має чітких рамок – якщо ваш текст буде дійсно цікавим, то навіть “многабукв” не нададуть йому неприємного забарвлення. Буде лише краще, якщо ви розбавите текст одним-двома зображеннями, які будуть стосуватися теми. Це можуть бути як абстрактні фото, так і цілком тематичні картинки – наприклад, скріншоти або логотипи.

Як написати гостьовий пост для Блогорідера

Цей блог вже давно відкритий до всіх видів співпраці. Якщо ви хочете донести свою думку до аудиторії і вважаєте її вартою цього – я вам допоможу. Не треба копіювати мій стиль написання, або щось у цьому роді. Достатньо представити мені текст, який заслуговуватиме на публікацію. Він має стосуватися виключно тематики блогу – уанет, блогосфера, ІТ. Він повинен бути написаний якісно – розділений на абзаци, складений у ясні, ґрунтовні речення. Не пишіть прописних істин чи якихось дурниць; не “лийте водичку” – якщо це можливо, викидайте з тексту всі речі, що перевантажують його, але не змінюють суті. Пишіть так, щоб це було цікаво читати – ось головний рецепт успіху будь-якого матеріалу.

Буду радий представити ваші статті у цьому блозі. Звертайтесь :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*