Що таке Skype?

Що таке Skype

Skype – це система інтернет-телефонії, текстового та відео-зв”язку. Умовно кажучи, Skype дозволяє “дзвонити” з одного комп”ютера на інший. Все, що потрібно мати для здійснення такого зв”язку – мікрофон, навушники, та, власне, сам Skype з позитивним балансом коштів на тому ПК, з якого передбачається зробити дзвінок.

Окрім того, система дозволяє дзвонити і на звичайні стаціонарні або мобільні телефони по всьому світі за низькими тарифами. Наприклад, Skype пропонує кілька цікавих послуг: SkypeIn – створення локального номера потрібної вам країни, на який зможуть дзвонити інші люди; SkypeOut – вже згадані вище дзвінки на звичайні телефони; Skype video calling – відеочат; Skype Chat – миттєвий обмін текстовими повідомленнями, як і в інших популярних клієнтах, наприклад ICQ або Google Talk.

Ось як виглядає основне вікно програми:

Skype

Система VoIP-телефонії почала свою діяльність ще у 2003 році. У 2005 році Skype було куплено компанією eBay за $2,6 млрд. Але за чотири роки eBay так і не вдалося налагодити бізнес у цій сфері. Тому у 2009 році Skype знову продали – 65% акцій за 1,7 млрд доларів.

Зараз кількість користувачів Skype складає понад 500 мільйонів людей у всьому світі, а дохід – близько $650 мільйонів щороку.

1 коментар до сторінки ″Що таке Skype?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*