Блоготиждень №62

Новини блогів

Сергій Бірюков поділився з читачами порадами для комунікабельних блогерів. Як виявляється, коментування – це вже не настільки проста справа, як здається. Сергій склав перелік правил, яких варто дотримуватися під час дискусій на інших блогах. Ваші коментарі – це ваше обличчя.

Читайте також: 7 способів стимулювання коментарів у вашому блозі

Олександр Жиденко в своєму блозі опублікував “Невиголошену промову президента” – це річ, яку всі хотіли почути від нашого теперішнього Президента, але, на жаль, ми її так ніколи й не почуємо.

В кулінарному блозі Spoon, про старт якого я писав минулого місяця, з”явилася підбірка ідей для сніданку. Не секрет, що багато людей просто-напросто не приділяють уваги цьому – хтось снідає поспіхом, а хтось взагалі відмовляється зранку від їжі (наприклад, як я).

Нові блоги

Кулемет.com – серед авторів блогу значаться такі “монстри” української блогосфери та інтернету, як Тарас Амброз (саме він є організатором дійства), Юрко Червоний, Богдан Матіяш, та багато інших. Побажаємо команді успіхів та бойових патронів :)

Нотатки зеленого фотографа – неймовірно яскравий та професійний блог від талановитого фотографа Віталія. Всім, хто цікавиться фотографією – must-read. Роботи Віталія можна знайти на Флікрі.

Мої жовті окуляри – приватний блог позитивної людини. Якщо ви мало посміхаєтесь, то вам туди :)

Новини ЖЖ

Останні тижні блогосферу аналогічно до всіх каналів комунікацій, прямо трясло від виборів. Пік обговорень, звісно, припав на 17 січня. За кілька днів до цього у жж Вахтанга Кіпіані ([info]vaxo) проходило імпровізоване голосування ЖЖ-спільноти. Щоправда, результати таких виборів виявилися зовсім іншими, ніж в цілому по Україні. В іншому щоденнику авторства [info]kireev опитування проходило графічно – кожен бажаючий публікував свій прогноз щодо виборів.

Цю ситуацію прекрасно описала Ольга Ситник у своїй колонці на Українській Правді – “Народні улюбленці стали аутсайдерами виборчих перегонів” – інтернет-користувачі дійсно симпатизують специфічним кандидатам. Це вибір молодого, освіченого та соціально активного населення, – і він показує, що з Тимошенко та Януковичем нам не по дорозі.

Поки вибори йдуть, ЖЖ-спільнота займається справделивістю. За покликом [info]ibigdan відстояти моральні цінності відгукнулося багато блогерів. Тепер вони разом проводять “каральну акцію” проти лохотронщиків, а конкретніше – сайту Trendymag, та людей, які за ним стоять і дурять свою аудиторію. Цей приклад яскраво показує, що з блогосферою треба бути вкрай обережним :)

[info]gregory_malenko вирішив скласти зведений рейтинг українських ЖЖ-користувачів. Вищезгаданий [info]ibigdan зайняв там перше місце. Рейтинг прописався на порталі Обозреватель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*