Про важливість стратегії при рекламі в блогах

Про важливість стратегії при рекламі в блогахЯк і в кожній рекламній кампанії, реклама в блогосфері повинна будуватися на певній стратегії. Без неї ваші зусилля будуть марними, а гроші – викинутими на вітер.

Є декілька суттєвих особливостей, які відрізняють блогосферу від інших рекламних майданчиків. Перша, і найголовніша – це двосторонність комунікацій. Як я вже неодноразово наголошував, соціальні медіа – це не просто канал, через який можна транслювати свої ідеї до аудиторії. Цей канал функціонує і в зворотньому боці: користувачі залишають свої відгуки та дискутують на відповідну тему.

Тому, перш ніж розміщувати рекламу в блогах, проаналізуйте, чи відповідатиме вона цьому принципу? Блоги – це не звичайна дошка оголошень, і просто повісивши своє повідомлення, ви не доб”єтесь очікуваного результату.

Рекламу в блогах варто публікувати з прицілом на те, щоб отримати максимальну віддачу від аудиторії. Тому друга важдива особливість – це відповідність аудиторії. Самі розумієте, що рекламувати туристичні послуги на блозі про машини виглядає не зовсім вдало. Навіть не так: зовсім не вдало. Ретельно добирайте майданчики для ваших рекламних ідей (особливо це стосується платних оглядів) – користуйтесь пошуком, різноманітними каталогами блогів, іншими засобами комунікації – і знаходьте те, що вам потрібно.

Третя особливість вже скоріш локальна, ніж загальносвітова. Варто знати, що в Україні блоги зараз знаходяться на етапі розвитку, і є зовсім мало сайтів, які можуть похвалитися вражаючими числовими показниками (відвідуваність, кількість RSS-читачів та ін.). На відміну від англомовного сектору інтернету, в Україні блоги все ще поступаються за кількісними показниками провідним онлайн-ЗМІ. Розраховуйте на це іне ставте занадто високих планок, досягти яких поки немає можливості.

Ну і по-четверте, старайтесь зробити свій рекламний посил таким, який спонукає до обговорення та дискусії. Ваші прес-релізи про запуск нового продукту, звісно, не менш цікаві, але не треба розміщувати їх однаковими на всіх блогах. Оптимізуйте текст таким чином, щоб його обговорювали і щоб на нього посилались.

Дотримуючись кількох простих правил, реклама в блогах буде цілком вигідна для рекламодавців. Усіпіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*