Як досягнути позитивних результатів за допомогою змін

Як досягнути позитивних результатів за допомогою змінЗміни часто призводять до позитивних результатів. Але не кожному під силу втілити зміни у життя, а інколи і навіть взагалі дізнатись про таку можливість.

Як змусити себе нарешті сісти і писати? Особливо, якщо ви вдома? А ще, якщо зараз зимові канікули або вихідні? Майже зовсім нереально 🙂 Впроваджуючи невеликі зміни до свого робочого стилю, можна досягти бажаного результату.

Опираючись на досвід – як і свій, так і інших людей, чиї статті були знайдені в інтернеті, можу порадити кілька способів того, як за допомогою змін змусити себе писати (або виконувати будь-яку іншу схожу роботу).

Перше, що ви можете спробувати зробити – це змінити місце. Хто сказав, що ви зобов”язані писати вдома, за робочим столом? Якщо у вас є ноутбук, берете його і йдете… будь-де, в іншу кімнату, балкон, чи навіть кухню, і пробуєте перебувати там. Можна піти ще далі – благо, мобільність пристроїв та інтернету дозволяє нам це робити – і піти у wi-fi кафе чи ресторан, зайняти якийсь затишний куточок біля розетки, і зануритись у власні думки. Виглядає гарно, чи не так?

Втім, і такий варіант підходить не всім. Хтось не має ноутбука, а комусь проста зміна кімнати не змінить настрою.

Як у людини з”являється робочий настрій? Коли ви після ранкових процедур та сніданку збираєтесь на роботу, ви ж налаштовуєте себе до майбутніх процесів?

Отак і тут. Вдягніться у те, в чому вдома не ходите. І сядьте писати. Так, я знаю, виглядає трохи дивно 🙂 Але для когось і такий спосіб не чужий.

Задумайтесь уважно. Що ви можете змінити в своєму робочому процесі, аби він був приємнішим, ніж завжди? Що вам не подобається? Можливо, вас тривожить, коли позаду вас хтось сидить, і це не дозволяє сконцентруватись? Зробіть перестановку меблів. Нехай за вашою спиною не буде нічого, окрім стіни – з непорушним тилом, ваша душа буде спокійна.

Вас дратують ваші близькі? Без сумніву, у кожного були і будуть моменти, коли дружина, діти, батьки, сестри, брати, друзі – будь-хто, що ділить з вами одне помешкання, буде вас відволікати, інколи навіть того не бажаючи. І коли все це звалюється на купу – дитячий сміх, цокання годинника, шум телевізора, – то робота стає просто нестерпним випробуванням.

Не треба мучити себе. Якщо ви не в змозі змінити помешкання, або його внутрішню обстановку “під себе”, то у вас ще є один важіль – це час. У кожного він різний. Мені, наприклад, просто ідеально пишеться пізно ввечері або після обіду, але аж ніяк не ввечері. Знайдіть оптимальний час, коли будуть враховуватись інтереси усіх проживаючих. Можливо ніч – ваше спасіння.

Не потрібно слідувати якимось вигаданим та нудним правилам. Створіть свої правила – шляхом впровадження змін. І знайдіть оптимальний баланс між життям та роботою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*