Блоготиждень №61

Новини блогів

Артур Оруджалієв у своєму блозі повідомив про те, що поновив цікаву традицію під назвою 365 days. Суть цього полягає в тому, щоб фотографувати кожен день свого життя. Наприкінці року вийде такий собі візуальний щоденник.

Нещодавно Україна святкувала велике релігійне свято – Різдво. Як завжди буває в таких випадках, у блогах, і в Твіттері також спливала тема релігії. Тому тут дуже доречно можна анонсувати новий український блог. Його автор, Олег, часто розмірковує на тему релігії та життя. Думаю, буде цікаво почитати всім – і віруючим, і не віруючим: “Кого зробив щасливим атеїзм?“, а також продовження теми.

Завершилася акція компанії Nic.ua, яка розігрувала в своєму корпоративному твіттері знижки на домени та хостинг, а також головний приз – нетбук, переможець якого став відомий 9 січня. Про деталі конкурсу та призи можна прочитати у блозі Олександра Одарчука.

Віталій Колос, автор блогу maque.org.ua, проводить теж своєрідну твіттер-акцію. З 1 лютого кожен бажаючий може взяти участь у розіграші цікавих товарів з магазину Blogoshop, для участі достатньо мати власний твіттер-аккаунт.

Ще одним якісним блогом в Україні стало більше. Женя Максимчук створив Wowlab, щоб ділитися з усіма прикладами сучасного світового мистецтва та дизайну. І у нього це гарно виходить :)

Новини ЖЖ

Денис Олейников ( [info] futbolkin_blog ), власник сервісу партнерських магазинів Prostoprint.com, оголосив про закриття свого особистого ЖЖ та Твіттера.

Как вы понимаете, все это обилие новых инициатив потребовало каких-то жертв – ими и стали личные блог и тви. […] Некоторое время спустя я еще вернусь к блогописательству. Но это будет совсем другой блог. Не сейчас. Не в ЖЖ. И преимущественно на другие темы.

Денис продовжить писати у корпоративний блог [info] prostoprint , та обіцяє у цьому році відкриття нових сервісів.

У блозі [info] dadakinder опубліковано вражаючі цифри щодо сумнозвісної “Комісії по захисту моралі”. Виявляється, на утримання її 90 працівників щороку йде 500 тисяч доларів (!).

Минимальная зарплата в Украине, согласно закону, 744 гривны в месяц (~$95). Если разделить зарплатную статью бюджета Комиссии по Морали поровну среди всех её сотрудников (90 человек), то получится сумма – 3648 гривен в месяц (~$460) на цензора, что практически в 5 раз больше государственного минимума. […] Таким образом, 90 цензоров официально существует на деньги, на которые могли бы существовать415 человек (согласно государственному минимуму), 328 учителя и 182врача, а также 513 пенсионеров (согласно минимальной пенсии в 640 гривен\месяц (~$80). […] Дорогие друзья! Идеи идеями, взгляды взглядами, убеждения убеждениями. А вот деньги можно измерить. Я призываю коллег-журналистов выжать из Комиссии по Морали покопеечный отчет всех расходов, включая графу «Прочие расходы», а также придать широкой огласке суммы и возможности, которые похищает Комиссия по Морали из кармана налогоплательщиков, чтобы заниматься цензурой в ущерб здоровью детей.

Трохи веселіша замітка від [info] dali_bude . Фантазії на тему “Якби Гугль був українським державним підприємством“.

Пошукові запити потрібно було б подавати у письмовій формі, на спеціальному бланку, у вівторок та четвер з дев”ятої до одинадцятої години ранку, за місцем прописки. Для цього було б необхідно відстояти чергу з тридцяти людей.

Ну і насамкінець неперевершені фотографії з вершини Московського мосту у Києві від [info] raskalov_vit , які він зробив власноруч, а також цікаві фотографії від [info] aqua_snezhok , які характеризують сервіс Укрзалізниці. На фото – занесені снігом купе :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*