Найкраще за осінь 2009

Найкраще за осінь 2009

Підсумки найкращих постів осені-2009 трохи забарились, та все ж краще пізніше, ніж ніколи.

Вересень 2009

Виживання з повільним інтернетом: Посібник

Тим, у кого інтернет швидкий та стабільний, далі можна не читати. Дана стаття – короткий збірник засобів, з допомогою яких повільний інтернет вже не буде здаватися таким жахливим і нудним.

Найкращі клієнти для публікації у Twitter

За досить короткий час з’явилося чимало програм, які роблять доступ до Твіттера простішим. Сьогодні ми познайомимося з кількома найкращими клієнтами для публікації записів у Твіттер як з персонального комп’ютера, так і з мобільних пристроїв.

Зарплата в Україні: сайти по темі

Бажання дізнатись, скільки заробляє твій сусід, завжди живе серед українців. І щоб там не говорили про етикет та норми моралі, цікавість завжди бере верх. В час інтернету дізнатись не тільки зарплату сусіда, а й інших людей стало набагато легше та простіше – один за одним з’являються сайти чи розділи порталів, що присвячені збиранню анонімної інформації про рівень зарплати. Сьогодні ми розглянемо їх детальніше.

10 найкращих сайтів для студентів

Сьогодні на Блогорідері ви прочитаєте перелік найкращих інтернет-ресурсів для студентів. Не навчанням єдиним живуть студенти, тож тут ви знайдете не тільки освітні проекти, а й сайти розважального характеру.

Жовтень 2009

Сервіси для скорочення посилань

В сьогоднішньому короткому (як і самі проекти) огляді ми познайомимось з найкращими сервісами такого роду. Ключове слово – найкращими – адже таких сервісів є кілька десятків, і не факт, що кожен з них реально надійний чи корисний. Тому в цьому огляді лише надійні скорочувачі, яким можна більш-менш довіряти в тому сенсі, що вони не перестануть функціонувати за пару днів роботи.

Новий сайт та блог Тимошенко?

Чи то я такий неуважний був, чи то українські сайти дійсно мовчали, але більш детальне знайомство з новим інформаційним ресурсом Юлії Володимирівни у мене (і у багатьох твіттерян) відбулося вчора ввечері, 12 жовтня. Хочу поділитися з вами першими враженнями та роздумами.

Легкий спосіб боротьби з лінню

Я хочу розповісти про свій спосіб боротьби з лінню. Щоб його застосовувати, не потрібна сила волі, не потрібен особливий склад розуму, володіння ентузіазмом, відсутність депресії, шило в дупі, курси НЛП і монастир Шао-ліня. Досить лише зробити дії, на які здатна навіть найлінивіша людина на світі.

Історія Windows

Сьогодні у світ виходить нова операційна система від компанії Microsoft – Windows 7. В такий день хотілось би зупинитись на кілька хвилин, та, обернувшись назад, поглянути, якою була історія цієї ОС, що змінилось за ці двадцять років, який візуальний прогрес відбувся. Тому я презентую суто графічний пост, який ілюструє еволюцію операційної системи Windows від самого її початку і до сьогодні.

Як використати Твіттер для розкрутки сайту

Отож, як зробити так, щоб Твіттер став не лише цікавою забавкою чи місцем спілкування, а й зміг взяти участь у розкрутці вашого проекту?

Листопад 2009

Чим вигідна реклама в інтернеті?

Я часто думаю над відносинами онлайну і офлайну. В цьому плані в обох сферах є свої принципи маркетингових зв”язків, і сьогодні я б хотів обговорити, чим реклама в інтернеті вигідніша за рекламу у звичайному житті – на телебаченні, в паперових ЗМІ та навіть на вулицях.

Збільшення онлайнових продажів: вирішуємо проблеми юзабіліті

При розробці інтернет-магазину вам доведеться враховувати багато різних типів клієнтів: постійні клієнти, відвідувачі, що завітали до вас вперше, або просто випадкові гості. Одна річ, яка допоможе їм всім – це оптимальна зручність. Ви можете досягти цього різними шляхами, починаючи з найбільш загальних проблем. Вирішення восьми найбільш поширених проблем юзабіліті допоможе стати вам на шлях ідеального user-experience та збільшити продажі.

10 найгірших юзабіліті проблем, яких треба уникати

Вже досить тривалий час я активно користуюсь інтернетом. І серед відвіданих мною сотень, навіть тисяч сайтів часто зустрічаються відверті помилки, які негативно впливають на user-experience, тобто враження користувача. Одне діло, якби їх припускалися окремі сайти, але коли так роблять тисячі, і ці проблеми стають вже скоріше правилом, ніж винятком, то вони дійсно починають дратувати.

Що подарувати на Новий рік? Огляд онлайнових магазинів

Як тільки настає зима, всі одразу починають думати, що ж вони подарують своїм близьким та друзям, або можливо навіть собі на новорічні свята. Не для кожної людини процес обирання подарунків є легким. Аби трохи допомогти вам у цьому питанні, Блогорідер публікує невеликий гід по найбільш цікавим онлайн-магазинам з товарами, котрі легко можуть стати гарним подарунком до свят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*