Блоготиждень №60

Блоготиждень №60Новини проектів

Україна доросла вже до того рівня, коли час проводити не лише невеликі твівенти, а й цілі баркемпи. 23 січня 2010 року у Запоріжжі пройде перший в Україні баркемп, присвячений Твіттеру – UkrTweet. В переліку доповідей вже значаться 8 людей, Твіттер обговорять з усіх сторін :) До 16 січня у відвідувачів сайту є можливість голосувати за доповіді – ті, що наберуть найбільше голосів, і стануть ключовими на UkrTweet.

Наприкінці листопада в Києві пройшов перший в Україні фестиваль каліграфії та типографії Рутенія. В рамках заходу пройшла виставка малюнків з типографіки, а також майстер-класи від українських шрифтових фахівців. Відгуки про подію можна почитати в блогах.

А у Львові 12 грудня відбулася вже третя твіттер-зустріч, яка називається Lviv Twevent. Підсумки заходу, на якому був присутній і я, а також результати фотоконкурсу шукайте на офіційному сайті.

Новини блогів

Богдан Гдаль, автор проекту Рукотвори, випустив серію новорічно-різдвяних листівок в національному українському стилі. Листівки можна замовити поштою, що я і зробив :)

“Післязавтра” по-українськи: на сайті хвиля.org опублікований детальний фотозвіт з мандрівки Херсон-Київ. Можна наочно побачити, як розігралася стихія минулого тижня на півдні України і наскільки бездіяльно поводила себе влада.

Громадська кампанія Новий Громадянин спитала в українських блогерів, яким має бути цей новий громадянин. Що відповіли відомі люди блогосфери, можна прочитати тут.

Нові блоги:

Блог Романа Голубовського – нещодавно відзначив свою першу річницю. Роман розповідає про інтернет та багато інших цікавих речей.

Spoon! – блог про здорову їжу. Окрім смачних рецептів натуральних страв, можна прочитати цікаві факти з історії кулінарії.

Технології ВЕБ 2.0 – цікавий та змістовний блог про інтернет, сервіси, безпеку, та багато іншого.

Новини ЖЖ

[info]banderivka поділилася зі своїми читачами зручною службою доставки вантажів:

Нє, я таки мушу з вами поділитись корисністю, бо я ж хороша добра і вопше.
Поназбирувала я 200 кільо манатків своїх, які треба відправити було з Києва до Франика. Зважаючі на усі ціни, розраховувала, що коштуватиме це мені 1000 грн мінімум, ну і їхатиме воно десь зо тиждень.
Але щастя посміхнулось мені у вигляді знайденого сайтику у гуглі.
І ви не повірите скільки я заплатила!!! Бо я сама не повірила своїм вухам.

[info]mc_yulka ділиться враженнями про заметений снігом і неприбраний Київ:

кто-то знает, куда делись все снегоуборочные машины??
мне не посчастливилось увидеть ни одной работающей
за последние два дня.

[info]maryxmas згадує голодні дев”яності:
я точно так же не ем картошку. Димыч с меня смеётся, а я не могу. точней, могу, но не хочу.
рис, гречка, что угодно — а вот картошку только печёную, и то если её покупать, а не самим делать.
как раз в начале девяностых мы всей семьёй несолько лет питались картошкой, хлебом и квашеной капустой. но в основном картошкой, да.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*