Секрети гри на скандинавських аукціонах

Секрети гри на скандинавських аукціонахНі для кого не секрет, що скандинавські аукціони (на Заході більш відомі як penny auction) стають усе популярнішими в країнах СНД й Україні зокрема.

Для того, щоб написати об’єктивний список порад щодо стратегії гри на скандинавських аукціонах, ми звернулися до керівника департаменту інтернет-проектів ТОВ «Премо-групп» Павла Альтмана, який є керівником проекту нового торгово-розважального порталу Mozgo.ua.

До того, як перейти до практики, варто чітко зрозуміти, що ж являє собою скандинавський аукціон. По суті, це веб-платформа, на якій адміністрація виставляє різні лоти (переважно це гаджети) по рекордно низькій ціні. Користувачі купують ставки, щохвилини підвищуючи ціну товару на низьку фіксовану суму. У результаті виграє той, хто зробив останню ставку.

Яким чином щасливі власники телефонів Nokia 5800 (купили за 5 гривень), і стереосистем (1,30 грн.) змогли домогтися такого результату? Цією статтею ми й спробуємо відкрити секрети гри на скандинавських аукціонах.

Насамперед, варто розраховувати, що ймовірність заощадити 99% на товарі, що цікавить, досить низька. Набагато ближче до реальності можливість придбати лот за 70-80% від його реальної вартості.

Не варто забувати про те, що бажаючих виграти крім вас знайдеться чимало. А тому треба заздалегідь запасатися великою кількістю ставок незалежно від стратегії гри.

Якщо вже заговорили про стратегії, то тут їй приділяється чимало уваги. По-перше, багато хто використовує схожу з покером систему. У випадку, якщо ви є типовим представником цільової аудиторії аукціону (а це раціональні люди, які хочуть весело й з азартом купити товар, що цікавить), то варто звертати увагу на те, хто і як ставить, якої дотримується тактики.

Наприклад, багато хто притримує ставки під час старту розіграшу дорогих товарів, сподіваючись на те, що їхні суперники почнуть боротьбу й спочатку віддадуть чимало своїх ставок. Однак, на тім же Mozgo.ua лише за минулий тиждень було зафiксовано декiлька випадків, коли лоти були виграні за рахунок подарункових ставок (їх користувач одержує в момент реєстрації безкоштовно).

Варто розуміти, що основна теза скандинавських аукціонів — купуй розважаючись. Такого роду ресурси — це не рулетка, після якої часто-густо залишаються без копiйки в кишені. Багато хто (у тому числі й український Mozgo) сповідають принцип «аукціонів компенсації». У випадку, якщо кількість ваших ставок за лот досягла рівня його реальної вартості в Інтернет-магазині, товар ви одержите гарантовано.

А тому якщо ви вирішили купити техніку, але при цьому не проти одержати левину частку задоволення й азарту, то скандинавські аукціони є найкращим вибором – вдасться весело провести час і серйозно заощадити.

Запис розміщено на правах реклами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*