Blogoshop – магазин для всіх, хто в онлайні

blogoshopТі, хто читає мій твіттер (@blogoreader), вже знає, що я на минулому тижні анонсував свій новий проект під назвою Blogoshop.

Blogoshop – це інтернет-магазин футболок, кепок, блокнотів, сувенірів, та інших цікавих речей, створений на базі платформи ProstoPrint. “Таких магазинів – тисячі“, – скажете ви і будете абсолютно праві. Замість того, щоб відкривати проект у вже давно “проробленій” та конкурентній сфері, я вирішив звернутися безпосередньо до тематики свого блогу – і відкрити магазин не для всіх підряд, а для своїх читачів. Blogoshop – це магазин для блогерів, програмістів, дизайнерів, ІТ-шників. Для всіх, хто живе в онлайні.

Тому кожен товар із будь-якої категорії магазину не буде викликати у відвідувачів здивування – бо ці речі всім знайомі та близькі. Можна вважати, що Блогошоп – це своєрідний експеримент, як на базі блогу можна відкрити нове джерело прибутку. Хоча окрім назви та логотипу (який вам має бути знайомий :) ), блог та магазин практично нічим особливо не пов”язані. Мабуть, єдина складова, яка однакова – це аудиторія. В Блогошопі будуть одягатись ті, хто читає Блогорідер, і навпаки.

Тому – ласкаво просимо :) Фоловте твіттер-аккаунт @blogoshop, слідкуйте за RSS-каналом, і будьте в курсі всіх новинок та акцій магазину. Без сумніву, сюрпризи гарантовані ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*