Компанія Life:) відкрила блог

life blogКомпанія Life:) – оператор мобільного зв”язку в Україні – відкрила свій корпоративний блог.

У вітальному повідомленні Тансу Єен, головний директор компанії, сказав:

Інтернет не любить пафосу, нещирості та зверхності, і в цьому смаки інтернет-спільноти цілком збігаються з поглядами команди life:). Тому я впевнений, що ми легко знайдемо спільну мову.

life:) blog – це ще один майданчик, де ми можемо спілкуватися: ділитися враженнями, ідеями, цікавими новинками, задавати запитання й отримувати відповіді, слухати і чути один одного.

Life:) Blog працює на системі для блогів WordPress. Коментар до записів команди life:) може додати кожен бажаючий, однак коментарі проходять премодерацію. Автором всіх записів значиться admin, тому можливо, що тексти для корпоративного блогу пишуться окремо, після чого їх додає на сайт контент-менеджер.

Про що йдеться, власне, у блозі? Поки що записів небагато, але вже зараз ясно, що блог буде використовуватись як ще один канал комунікації з клієнтами компанії. Наявні три категорії – Благодійність, Телеком та Новини. Щодо першого – life:) здійснює певну діяльність у сфері благодійності – за допомогою програми Допомогти так легкозбираються кошти для дитячих будинків та центрів з безпритульними дітьми.

П.С. Запис не рекламний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*