BUBA 2009 – конкурс українських блогів

Цими днями в Україні стартував другий щорічний конкурс кращих блогів BUBA 2009 – Best Ukrainian Blog Award. Конкурс проходить в рамках Mediacamp Kyiv 2009, який відбудеться 7 листопада.

13 жовтня було відкрито реєстрацію учасників, а вчора, 21 жовтня – голосування за улюблені сайти. Воно буде тривати недовго – до 26 жовтня включно, тому в реєстрантів є не так вже й багато часу, щоб поборотись за перемогу. По 5 блогів у кожній з номінацій (Персональні, Тематичні, Корпоративні блоги, Спільноти, Мікроблоги), які отримають найбільше голосів, пройдуть до наступного етапу, де спеціально обране журі визначить переможців. Окрім того, організатори анонсували кілька додаткових номінацій, які прийдуться до душі всім учасникам.

Вже зараз у списках конкурсантів – десятки цікавих українських блогів, від яких аж очі розбігаються :) До речі, реєстрація нових учасників все ще відкрита для всіх бажаючих.

Якщо вам подобається Блогорідер, ви можете підтримати його, проголосувавши “за” у номінації Тематичний блог. Для цього треба перейти на сторінку голосування та натиснути плюсик.

В номінації Мікроблоги також бере участь мій Твіттер-аккаунт – @blogoreader. Підтримати його можна на сторінці http://mediacamp.org.ua/buba/blogoreader-0.

Буду вдячний усім читачам та відвідувачам за підтримку :)

Щиро ваш, Сергій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*