Address.com.ua – портал нерухомості

В Україні стартував новий портал з оголошеннями нерухомості – address.com.ua. Європейські венчурні фонди інвестували у проект 2,5 млн грн, завдяки цим інвестиціям і став можливий запуск порталу. Дані кошти будуть спрямовані на подальший розвиток проекту та розширення його функціональності. Новий проект використовує базу даних сайту TopRealty.org.ua. Частина інвестованих коштів пішла на придбання останнього.

Address спеціалізується на пошуку нерухомості за різноманітними параметрами – площа, кількість кімнат, район міста, тощо. Поки що ареал пошуку – лише столиця України, однак, судячи по дизайну, планується відкрити сервіс і для інших міст України. Ключові позиції – це “куплю”, “зніму”, “продам”, “здам” та “обміняю”. По кожній із цих категорій доступне зручне сортування та відображення на основі AJAX а також можливість слідкувати за оновленнями через RSS, таким чином нові позиції будуть надходити до ваших рідерів.

Над проектом наразі працюють 7 людей, в тому числі і колишній власник TopRealty, Олексій Сорокін.

За словами розробників Address.com.ua, бізнес-модель сайту – це не одна лише реклама. В якості додаткових джерел доходу передбачаються як реферальні програми, так і різноманітні поглиблені сервіси для ріелторів, яким такий проект буде життєво необхідним.

Запис розміщено на правах реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*