Gipsh.com – блог про телекомунікації

Сьогодні я розповім вам про один цікавий український блог, що спеціалізується на споріденій темі – телекомунікаціях.

Gipsh.com – це авторський блог Сергія Гіпша, в якому він розповідає про останні новини зі світу телекомунікацій. Під цим широким поняттям мається на увазі, в основному, ринок мобільного зв”язку та ринок мобільного інтернету. Сергій регулярно відвідує тематичні заходи, що відбуваються в Україні, бере інтерв’ю у відомих людей та веде цілі репортажі на своєму блозі.

Для відвідувачів блогу, яких не сильно цікавить сама тематика, в пригоді можуть стати тест-драйви обладнання та сервісів, які публікує Сергій. Зокрема, на блозі можна знайти тести мобільного інтернету в польових умовах.

Блогу у вересні виповнився всього рік, а він уже має сформоване коло читачів, серед яких значиться і менеджмент провідних телекомунікаційних компаній – адже їм просто необхідно знати, що про них каже блогосфера. Однак хотілось би бачити на сайті більше матеріалів практичного характеру, наприклад, статей, що стали би своєрідними гідами для читачів у виборі тарифів або навіть обладнання – для того ж мобільного інтернету. Не сумніваюсь, що такі записи користуватимуться популярністю. Як варіант – можна випустити тематичні публікації – менші за книгу, більш адаптовані до вебу – з оглядами ринку телекомунікацій в Україні.

Словом, якщо ви є абонентом мобільного зв”язку в Україні – додавайте RSS-канал блогу у свої рідери. Ви знайдете там чимало цікавого.

Запис розміщено на правах реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*