Корреспондент відкрив проект Міра правди

Корреспондент відкрив проект Міра правдиУкраїнський новинарний ресурс  Корреспондент.net відкрив спеціальний проект, присвячений політиці.

“Міра правди” має на меті визначити рівень правди у висловлюваннях українських політиків.Оцінку правдивості конкретних висловлювань будуть робити безпосередні відвідувачі сайту – голосуючи “за” або “проти” наведеної цитати політика. Окрім того, поряд з кожним висловлюванням буде міститись короткий коментар від редакції. Зараз характер цих коментарів в основному уїдливо-сатиричний :)

“Правдометр” буде складати графіки правдивості цитат щотижня. Таким чином можна буде побачити суспільні настрої у відношенні до того чи іншого політика – як люди вірять тому, що він або вона каже.

За словами авторів проекту, він продовжить своє існування і після президентських виборів в Україні.

“Сама по собі можливість спільно дати оцінку ключовим месседжам сильних світу сього і зберегти її для історії допоможе як читачам і редакції, так і героям Міри правди визначити певний градус щирості кожного політика і громадського діяча в цей важливий для країни час. Ми не сумніваємось, що наш новий проект буде успішним” – каже Юлія Мак-Гаффі, головний редактор Корреспондент.net.

Корреспондент належить до групи інтернет-проектів холдингу KP Media, серед яких, зокрема, Bigmir)net, uaSport, Ricardo, Новинар, та інші. В середині серпня холдинг запустив спеціальний політичний проект Політорг.Net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*