Beeline запустив власну соціальну мережу

Beeline запустив власну соціальну мережуУкраїнський мобільний оператор Beeline презентував сьогодні свою соціальну мережу – Beeline Cafe.

Особливість нової соціалки полягає в її універсальності. Як повідомляється на сторінці проекту, аккаунт зареєстрованого користувача буде зав”язаний на телефонний номер, введення електронних адрес не потрібно. Так само за допомогою мобільного телефону з карткою Beeline можна безкоштовно користуватись всіма функціями соціальної мережі, такими як публікація фотографій та дописів у блоги, знайомства, надсилання повідомлень, та інше.

Ось що каже з приводу нового проекту генеральний директор компанії Beeline, Олександр Баринов:

Новый сервис действительно способен завоевать популярность в Украине, так как сегодня, по данным различных опросов, социальными сетями пользуется около 40% украинских пользователей Интернета. Beeline как универсальный оператор всех видов связи решает этот «социальный запрос», разработав универсальную сеть с возможностями, которые выходят за рамки ранее существовавших технологий.

Окрім того, для заохочення реєстрації нових відвідувачів, Cafe Beeline пропонує різноманітні конкурси з призами.

На головній сторінці проекту розміщено напис, який каже про “80 000 онлайн користувачів”. Неясно, як інтерпретувати цю фразу – мається на увазі кількість зареєстрованих учасників соціалки, чи кількість людей, які зараз дійсно онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*