Блоготиждень №56

Новини проектів

Стартував спеціальний проект, присвячений тематичним зустрічам – так званим “твівентам” – зустрічам користувачів Твіттера. Зараз на домені twevent.org.ua розташовані сторінки двох твітвентів – львівського (10.10.09) та тернопільського (26.09.09). Я думаю, що адміністрація основного домену залюбки надасть вам у користування іменний піддомен, якщо ви захочете організувати подібний захід у себе в місті.

Google Wave все ще закритий для широкої публіки, а в інтернеті потроху починають створюватись спільноти, присвячені цьому проекту. Українські девелопери, зокрема, збираються на http://ukrwaves.com/. Тож якщо ви вже берете участь у закритому тестуванні технології Google Wave – беріть участь у проекті.

Український стартап iWi-Fi пропонує широкий спектр можливостей по встановленню та керуванню мережею з хот-спот точок. Проект візьме на себе технічну процедуру даного процесу. Встановлення безпровідного обладнання пропонується для великого кола користувачів – від домашнього призначення до точок в ресторанах, готелях та офісах. Окрім того, ви можете самі виступити провайдером послуг, встановлюючи власні тарифи і навіть використовуючи картки доступу.

Проект з красномовною назвою http://www.zaibalo.com.ua/ збирає найкращі випадки життєвих парадоксів та ситуацій, що стаються в житті простих українців. Відвідувачі сайту можуть голосувати за публікації, виявляючи, чи це дійсно зай*б, чи просто якась нісенітниця. Вчіться на чужих помилках і не повторюйте власних :)

Новини блогів

Сергій Галіцький, фотограф за покликанням, у своєму блозі опублікував інструкцію з виготовлення спеціального лайтбоксу – пристрою, що дозволяє знімати окремі об”єкти на білому фоні та в макро-режимі. Спробувати виготовити таке в домашніх умовах та почати знімати може будь-хто. Фотосети Сергія можна знайти на Flickr.

Юрко Червоний, спеціаліст з WordPress, розповів у своєму блозі про те, як зменшити навантаження на сайт, що використовує WordPress. Тобто як оптимізувати сам двигунець так, аби він працював якнайшвидше і без зайвих проблем для відвідувачів.

В уанеті відкрився новий блог – Блог про персональну продуктивність. Автором нового проекту став Олександр Бабич, дипломований спеціаліст в галузі ІТ, автор спеціалізованих видань, майстер-класів та тренінгів. Блог народився у результаті співпраці автора з компанією Microsoft-Україна, тож проект можна вважати першим спонсорованим блогом в Україні. Втім, це не означає, що публікації будуть присвячені виключно їй. Блог буде розповідати про те, як досягти найкращої продуктивності, використовуючи засоби інтернету.

Ну і наостанок – скандальне відео за участю директора Київського дельфінарію, який був помічений у рукоприкладстві та нецезурній лайці з учасниками мирного мітингу. Задумайтесь, до кого ви водите своїх дітей.

Новини ЖЖ

Українська влада потроху просувається в інтернет. Ви можете стати читачами ЖЖ Насті Клюковської, піар-керівника прес-служби Міносвіти України – [info]osvita_ua.

Я Настя Клюковська, керівник прес-служби міністерства освіти. За останні півтора року в освіті відбулось багато змін. Журналісти, які цікавляться темою, це помічають. Ну і абітурієнти, новоспечені студенти та їх батьки.

я заводжу цей блог, щоб ділитись тим, що бачу і чую, тим, про що думаю. Багато речей стають зрозумілими, коли ти всередині.

Сергій Гіпш ([info]sergeygipsh) вирушив у сплав по Дніпру. Цікава інформація з його подорожі буде публікуватись в його ЖЖ:

В прошлое воскресение, во время уборки дома, у меня созрела идея. Я хочу сплавится по резиновой лодке по Днепру из Киева до Каневского водохранилища. Это примерно 100 км. Лодка обязательно без мотора, только весла. Сплав рассчитываю на 3 дня (пятница, суббота, воскресение). Ночевать в палатках на берегу. Провизию и прочий инвентарь с собой. Рассчитываю на конец сентября.

[info]yura_ra взявся за організацію спеціалізованого CultureCamp – заходу присвяченому відродженню давніх традицій за допомогою соціальних медіа.

Я хочу провести culturecamp – використання сучасних технологій та медій для просування відродження звичаїв, традицій, обрядів, пісень, казок, колискових, приказок та інше; звичаєвого українського одягу вбрання взуття – з природніх, натуральних матеріалів та українськими візерунками на них; української народної медицини(народних методів лікування); українських шкіл боєвих мистецтв; українського способу відпочинку як для дорослих так і дітей та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*