Give.com.ua – віддам задарма

На початку минулого літа Блогорідер вже писав про сайт give.com.ua. Сьогодні ми зупинимось на ньому детальніше.

Give.com.ua – це сайт, що об’єднує дві групи людей – тих, хто має якісь вже непотрібні предмети (одяг, книги, сувеніри, тощо), і тих, хто хотів би їх взяти. Єдина умова – все це віддається або забирається задарма.

Що ви можете віддавати? Віддати в добрі руки можна будь-що, чим ви вже не користуєтесь в силу різних причин (набридло, купили нове, перестали використовувати). Це може бути і підбірка журналів, і стара шафа чи ліжко, і навіть мобільний телефон. Будь-що може стати в нагоді комусь іншому.

В деяких країнах Західної Європи популярною є традиція, коли всі старі речі (в основному меблі) просто викидаються на вулицю. Для чого захаращувати смітники та додавати роботи комунальним службам, якщо непотрібні предмет иможна просто віддати. Тим більше, чим цінніша ваша річ, тим більше бажаючих її забрати задарма :)

Що ж до самого сайту – то він, окрім переліку речей, які можна забрати, має непоганий функціонал. Всі дари розподілені по областях України, мають власний тег (а на хмарці тегів можна побачити, які дари найчастіше публікуються на сайті). Окрім того, give.com.ua надає статистику дарування – хто із зареєстрованих користувачів виявився нащедрішим, скільки користувачів зареєструвалось, скільки дарів було додано, і скільки  з них отримали нових власників.

Даруйте і отримуйте подарунки! :)

Запис розміщено на правах реклами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*