10 найкращих сайтів для студентів

Літо закінчилось, і настала осінь. А осінь – це не лише новий фінансовий рік, а й новий навчальний рік. На початку вересня тисячі українських дітей та молодих людей ідуть до своїх навчальних закладів – хто дійсно за знаннями, а хто й просто розважитись :) Яка б мотивація у всіх них не була, існують інструменти та засоби, що допоможуть подолати не надто легкий процес здобуття освіти.

Сьогодні на Блогорідері ви прочитаєте перелік найкращих інтернет-ресурсів для студентів. Не навчанням єдиним живуть студенти, тож тут ви знайдете не тільки освітні проекти, а й сайти розважального характеру.

1. Освітній портал. Маса корисної інформації по темі освіти – офіційні документи, види навчання, перелік ВУЗів, цікаві статті та багато іншого. Офіціозно, але так, щоб було зрозуміло всім.

2. Osvita.com.ua – масштабний каталог вищих навчальних закладів України, котрий містить детальну інформацію щодо навчання, факультетів, проживання, та інше. Сайт корисний також своїми статтями та порадами щодо вибору професії – по найбільш популярних спеціальностях наведено плюси та мінуси. Читайте розширений огляд порталу на Блогорідері.

3. Ukrreferat.com – найбільша колекція рефератів в Україні. Так, можливо це банально і заїжджено, але це діє. Будьте готові до того, що на сайті, як і на інших схожих проектах, буде чимало реклами, тож намагайтесь не піддаватись на заклики банерів. Будьте уважні, користуючись рефератами з інтернету – не всі викладачі такі далекі від Всесвітньої мережі, як ви собі думаєте, вони також можуть моніторити базу рефератів по заданій темі, і якщо вас піймають, то будете мати проблеми :)

4. Myway.in.ua – сайт про становлення кар’єри та перші кроки на шляху до успішної роботи. Якщо ви вже нарешті стали серйозною людиною, і почали думати про власне майбутнє, то статті на тему бізнесу, праці, та кар’єри допоможуть зробити ваш вихід у цей новий світ трохи впевненішим.

5. Анонімка.info – не всі навчальні заклади в Україні бездоганні. Якщо ви зіткнулися з фактом брутального поводження викладачів, вимагання хабарів, або будь-яких інших необгрунтованих претензій з їх боку, на цьому сайті можна поділитися своєю проблемою. Проект містить як негативні, так і позитивні рейтинги для вчителів усіх ВУЗів України.

6. Unistudy – якщо ж університети рідної землі не задовольняють ваших потреб, можна поїхати на навчання закордон. Сайт присвячений як спеціальним програмам обміну студентами, так і звичайному навчанню в інших країнах світу. Там також можна прочитати про волонтерство, літні школи, стипендії та гранти.

7. TopDJ – клубний портал України. Коли навчання кінець кінцем набридне настільки, що ви почнете прогулювати, то це вірна ознака потреби у відпочинку. Сайт TopDJ містить усю необхідну інформацію про клуби України. Почитати афішу, дізнатись новини клубного життя – ось що можна там зробити.

8. Afisha.ua – портал культурного життя. Єдиний недолік цього сайту – це його обмеження найбільшими містами України. А так – на ньому можна дізнатись, де відпочити, які зараз проходять виставки, концерти, події у клубах, а також новини зі світу стилю і моди. Сайт також містить каталог найпопулярніших об’єктів.

9. Wikipedia. Ніщо у світі не замінить Вікіпедію :) Гігантський обсяг інформації, без реклами і зручний у пошуку – що ще потрібно для людини, котра шукає інформацію? Незамінний ресурс як для навчання, так і для звичайного пізнавального пошуку.

10. Вконтакте – соціальна мережа. Неможливо було не відзначити роль цього сайту у житті сучасної молоді. Він став універсальним проектом, де можна дізнатися, що нового у твоїх теперішніх друзів, познайомитися з новими, спілкуватися в тематичних групах (наприклад, в групі твого факультету), показати свої фотографії, пограти в ігри, послухати музику, та багато іншого. Зрештою, завжди можна дізнатися, які завтра пари, просто написавши одногрупнику :)

Бонуси:

  • Бібліотека школяра – для тих, хто ще не став студентом, у навчанні допоможе цей проект.
  • Словник.net – 220 000 слів української мови у тлумачному словнику
  • Репетитор – навчання, курси, ВНЗ, ЗНО, та інше

Читайте також у цій рубриці:

Якщо ж зробити загальний висновок, то можу сказати, що повноцінних порталів для студентів або молоді в Україні поки що мало. Існують десятки сайтів з рефератами, які давно скачані один у одного і обвішані чималою кількістю банерів. А ось щоб щось інакше – то вже навряд чи. В цій сфері аудиторію не так давно поглинули соціальні мережі, і переманити її до себе буде непросто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*