Коли інтернет починає заважати

Коли інтернет починає заважатиПоради, засновані не на пустих балачках, а на власному досвіді – цінна та корисна інформація, адже тільки на чужому досвіді можна переконатись про ефективність тих чи інших прийомів.

В нашій роботі інтернет – дуже важлива річ, у деяких випадках – навіть засіб праці. Але іноді він починає приносити шкоду. Як мінімізувати цю шкоду та зосередити концентрацію на особливо важливих об’єктах, я розкажу далі.

1. Налаштуйтесь на роботу. Якщо ви не настроєні працювати, то нічого й братися. Тягнути себе за вуха до робочого місця не варто, бо користі з такої роботи – нуль. Прогуляйтесь, відпочиньте, словом, забудьте на деякий час про роботу. Зараз ви дихаєте іншим.

2. Після короткого налаштування на потрібний ритм, приведіть у порядок своє робоче місце. Приберіть відволікаючий хаос паперів та дисків, поверніть монітор до себе. Покладіть поряд стакан води.

3. Тепер треба трошки змінити буденний порядок ваших програм. Зайдіть у настройки браузера, і приберіть відображення закладок. Вимкніть абсолютно всі мессенджери. При можливості – навіть мобільні телефони повимикайте. Закрийте всі зайві вікна, що можуть вас відволікати.

4. Поставте собі умову – в жодному разі протягом виділеного робочого часу не відкривати ні пошти, ні соціальних мереж, ні блогу, ні новин, ні RSS, ні погоди, ні твітера. Це дуже важливий момент. Вас буде оволодівати нестримне бажання всього на секунду глянути туди, що ж там цікавого – чи написали щось нове ваші друзі, чи не прийшов новий лист, на скільки більше стало відвідувачів на сайті? Не піддавайтесь!

5. Сконцентруйтесь на виконанні поставлених задач. Треба писати – почніть з написання тієї частини тексту, яка вам найлегше дається. Треба малювати – візьміть папір (або планшет) і накидайте схему дизайну. Головне – рушити з місця, як би це не було важко.

Всього кілька годин такої аскетичної діяльності – і робота зроблена. Спробуйте один раз, і ви дізнаєтесь, як легко це – зробити заплановане за набагато коротший час, ніж ви би відривались на перегляд сторонніх речей.

То що ви обираєте – 2 години ефективної роботи чи 5 годин безсистемного блукання по сайтам? Коли інтернет починає заважати, його потрібно просто вимкнути.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*