Google Fast Flip – візуальні новини

google fast flipКомпанія Google продовжує надавати нові інформаційні приводи, пов”язані зі своєю діяльністю. Сьогодні стало відомо про новий сервіс для “гортання” новин – Google Fast Flip.

Проект дозволяє гортати новинарні сайти, немов би це були звичайні газети чи журнали. По суті справи, Fast Flip – це лише підбірка скріншотів новин, котрі можуть представляти інтерес для публіки. Зображення ведуть на сайти з оригінальними новинами. Вся інформація поділена на три секції: власне, Sections, Popular, та Sources, які, в свою чергу діляться на підрубрики. Кожен відвідувач може персоналізувати розміщення цих блоків за власним бажанням.

Fast Flip буде цікавим для використання, наприклад, за чашкою ранкової кави – перегортуючи “обличчя” відомих сайтів з найсвіжішими новинами. Це буде нагадувати прочитання звичайної газети чи журналу, тільки зі смаком онлайну. До новинних джерел сервісу увійшли такі сайти, як BBC, The Washington Post, Business Week, TechCrunch, та інші.

Google Fast Flip поки перебуває в розділі Google Labs – спеціального проекту компанії для сервісів, що проходять тестування.

via Official Google Blog

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*