Найкраще за літо 2009

summerЛіто минуло, а я продовжую збирати найкращі матеріали сайту під одним тегом – best.

Червень 2009

Google презентує Google Wave

Минулого тижня компанія Google у черговий раз привернула до себе увагу всього світу, анонсувавши свій новий проект – Google Wave.

Блоготиждень №50

Час летить дуже швидко, і, здавалось, лише нещодавно був опублікований перший Блоготиждень, а насправді вже пройшло 2 роки, як почався писатися літопис української блогосфери. Вас вітає ювілейний, п’ятидесятий випуск рубрики Блоготиждень!

Чому закриваються блоги?

Онлайн-комунікації: від блогу до хвилі

Щоб спрогнозувати рух сучасних онлайн-комунікацій, не треба надто напружуватись. Досить ретельно проаналізувати їх розвиток у минулому та їх стан у теперішньому.

Липень 2009

Вирішуємо проблеми регіонального інтернету

Як уникнути виснаження (2)

Від web професіоналів часто очікують, що вони завжди “включені” – завжди працюють, вбирають інформацію і відточують нові навики. Але, якщо лише наша робота і особисте життя ретельно не збалансовані, фізичними і розумовими наслідками життя в режимі “постійного включення” може стати виснаження сил.

Контент усьому голова. А що в голові?

Стаття для тих, хто читаючи чужі блоги, часом приходить до думки завести й собі, але потім відкидає цю ідею. Не знаю через які причини її відкидають, через страх конкуренції, чи відсутність тем, але тут мова піде не про це. Поговоримо ми про причини завести блог, не просто тому, що всі вже завели.

Internet Explorer 6: прощання з минулим

Серпень 2009

Карти України онлайн: огляд сервісів

Карти – річ незамінна для всіх без винятку людей. А з появою інтернету вони стали ще більш зручними та ще більш інтерактивними, розширюючи межі свого використання. Сьогодні я розповім вам про картографічні сайти, що пропонують карти території України.

Інтерв’ю з Яриною Ключковською, PR-директором Microsoft Україна

Facebook купив FriendFeed

UA Webstar 2009

BlogDay 2009

Summer Chair

Влітку 2009 року сайт відвідало більше 8 тисяч унікальних відвідувачів. Трафік у зв”язку з відпочивальним сезоном трохи спав, однак і далі продовжує зростати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*