Найкращі клієнти для публікації у Twitter

Найкращі клієнти для публікації у TwitterЗа досить короткий час з’явилося чимало програм, які роблять доступ до Твіттера простішим. Сьогодні ми познайомимося з кількома найкращими клієнтами для публікації записів у Твіттер як з персонального комп’ютера, так і з мобільних пристроїв.

TweetDeck

TweetDeck. Хоч він і перебуває у статусі бета, та своєю мультифункціональністю зміг здобути більше 20% ринку засобів, якими користуються юзери Твіттера. Серед головних можливостей TweetDeck – підтримка кількох аккаунтів, ретвітів (RT), відповідей (replies), та приватних повідомлень (direct messages), перегляд зображень з TwitPic, профілів користувачів, і все це у вікні програми. TweetDeck працює за допомогою технології Adobe AIR та підтримує ОС Windows, Mac, Linux.

Twhirl client

Twhirl також працює на Adobe AIR. Клієнт мультиплатформенний, підтримує скорочені лінки, публікацію зображень через TwitPic, шукає твіти та кросспостить їх до різних соіцальних сервісів.

TwitterFox

TwitterFox – клієнт для твіттера у вигляді додатку до браузера Firefox. Має простий та зрозумілий інтерфейс, працювати в якому можна, не покидаючи свого браузера.

Twittle

Tweetle – Windows-only клієнт для твіттера. Простий та легкий інтерфейс.

Seesmic desktop

Seesmic – сервіс, що підтримує не тільки Twitter, а й Facebook. Інтерфейс дещо схожий до TweetDeck, Seesmic також використовує платформу Adobe AIR. Можна також використовувати iPhone-клієнт або веб-сервіс з однойменною назвою.

Mixero

Mixero – Adobe AIR-клієнт для твіттера, що підтримує Windows та Mac OS. Досить перспективний з огляду на його широкий функціонал.

Digsby Twitter

Digsby – це мультифункіональний клієнт в першу чергу для ІМ, і вже потім – як сервіс для соціальних мереж. Сервіс підтримує найпопулярніші протоколи передачі повідомлень, сповіщення для e-mail, а також оновлення ваших аккаунтів на соціалках.

Twibble

Twibble – ще один клієнт на Adobe AIR. Підтримує кілька аккаунтів, налаштування дизайну, та інше.

Spaz – клієнт на Adobe Air – без реклами, open-source.

Мобільні клієнти:

Twitterfon

TwitterFon – клієнт для iPod Touch та iPhone. Існує в стандартній та Pro-версії, які відрізняються лише кількістю доступних функцій.

Twibble – мобільний клієнт для смартфонів Nokia, BlackBerry, SonyEricsson на Java.

Snaptu

Snaptu – хороший мобільний клієнт практично для всіх телефонів з підтримкою Java. RT, Replies, перегляд коротких лінків, та інше.

Twidroid – клієнт для пристроїв на платформі Android. Є звичайна і pro-версія.

Корисні посилання:

Twitter While

А яким клієнтом користуєтесь ви?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*