Що таке Webmoney?

Що таке Webmoney?

Webmoney – це система електронних платежів, яка користується популярністю в основному на території СНД.

WMZ/WMU. Webmoney не використовує реальні гроші в обігу, замість цього були засновані так звані еквіваленти – титульні знаки, кожен з яких відповідає визначеній валюті. наприклад, WMZ – це еквівалент американських доларів, WMR – російських рублів, WMU – українських гривень. Кожна WM-одиниця дорівнює стільки ж реальних грошей у вибраній валюті. Щоб отримати можливість вести розрахунки онлайн за допомогою Webmoney, треба пройти реєстрацію в системі та придбати титульні знаки.

Реєстрація в системі. Під час реєстрації вам буде запропоновано обрати, у який спосіб ви будете користуватися системою Webmoney Transfer. Є 4 способи, з них найбільш розповсюджені два. Перший – це встановлення програми Webmoney Keeper Classic на свій ПК, через неї ви будете здійснювати всі операції з вашими віртуальними гаманцями. Другий – Webmoney Keeper Light, веб-сервіс зі схожим функціоналом. Він відрізняється від декстоп-програми тим, що функціонує виключно через браузер. І навіть гаманці для кожного з цих видів різні, тому обирайте уважно. Ще є мобільні версії – Webmoney Keeper Mini та Mobile.

Після реєстрації ви можете отримати так званий формальний атестат, що засвідчить вашу особу (треба вводити паспортні дані, їх можна приховати від інших). Сама по собі атестація – це запобіжний засіб для боротьби зі зловмисниками, які захочуть фальисфікувати дані чи проводити незаконні фінансові махінації. Ви можете отримати також початковий або персональний атестат – вони вже будуть платними, але з”являться додаткові можливості роботи в системі Webmoney Transfer.

Безпека. Для забезпечення конфіденційності фінансових операцій у Webmoney використовуються кореневі сертифікати, блокування входу з іншого ПК (на e-mail приходить лист з активацією), плагін для барузерів Webmoney Advisor, сервіс Webmoney Security, показник активності користувача (business level) та багато іншого.

Гарантом по операціям, що виконуються з українськими титульними знаками (WMU – еквівалент гривні), є Українське Гарантійне Товариство. На сайті banking.ukrgarant.com можна оформити вивід грошей з вашого WMU-рахунку на картку або рахунок в банку (тільки 2620).

Де можна використати Webmoney? Будь-де – при розрахунках з іншими людьми, що також зареєстровані в цій системі, при оплаті різноманітних послуг (інтернет, мобільний зв”язок, комунальні послуги, і т.п.), а також у більшості інтернет-магазинів рунету та уанету. Де-факто Webmoney Transfer одна з найпопулярніших систем онлайн-розрахунків, не дивлячись на деякі незручності (юридичні аспекти діяльності, віртуальність грошей), вона все одно залишається такою через свою розповсюдженість, відносну зручність операцій, та велику кількість користувачів (8 млн). Будь-який сайт чи проект, що має справу з онлайновими платежами, просто зобов”язаний володіти власними Webmoney-гаманцями, якщо не хоче втратити додаткових клієнтів.

Корисні посилання:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*