YouTube буде показувати фільми за гроші

Сайти, що змінили світ. YouTubeВсесвітньо відомий сервіс онлайнового відео Youtube веде переговори з найбільшими кіностудями світу щодо доступу до їх фільмів для показу на своєму сайті. В переговорах беруть участь такі компанії, як Lions Gate Entertaiment, Sony Pictures, та Warner Brothers.

Сервіс і зараз пропонує для перегляду своїм користувачам фільми, однак здебільшого вони  – непопулярні або ж нікому не відомі творіння. У планах відеохостингу – потокове надання найновіших блокбастерів, хітів сезону, до яких буде прикута увага всього світу.

Звісно, дана послуга вже не буде безкоштовною, як решта відеоконтенту. Аналогічні пропозиції від майбутніх конкурентів у цій сфері становлять в середньому $3,99 за перегляд одного фільму. Плата за доступ до відео буде стягуватися вперше в історії YouTube.

“Ми сподіваємось розширити наше чудове спіробітництво з кіностудіями, з одного боку, та добір відео – з іншого”, сказав представник YouTube, Кріс Дейл.

Спроба стати на шлях професійного відео в YouTube вже не перша. Проект, відомий скоріше як сайт, де можна знайти купу розважального відео, хоче позиціонувати себе і в якості майданчика з професійним контентом. Так, нещодавно на YouTube була запущена система фінансового заохочення кращих авторів відеороликів. Відеохостинг також став об’єктом критики з приводу того, що його утримання обходиться власнику – Google – більше, ніж він може принести доходу.

via Reuters

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*