Блоготиждень №55

Новини проектів

Агенція Brainberry наприкінці серпня запустила проект, присвячений автомобілям. Parkdrive – це, по суті справи, онлайновий авторинок. Власники автомобілів можуть безкоштовно розмістити тут детальне оголошення про продаж своєї машини, додавши фотографії та контактну інформацію. Існує навіть можливість поміняти куплене авто протягом трьох днів, щоправда, за деяких умов. Участь в купівлі-продажі можуть брати лише зареєстровані учасники сайту.

Інша агенція, Social Media Web Development, котра тривалий час залишалась “темною конячкою” українського інтернету, нарешті відкрила своє обличчя, тобто сайт. SM має безпосереднє відношення до розробки таких проектів, як MediaCamp Kyiv 2009, Drupal Camp Kyiv 2009, Investor Day CEE 2009, та інші. Спеціалізація агенції – створення та підтримка соціальних медіа. Втім, ще й досі не зрозуміло, хто ж входить до команди SM. Сподіваємось, найближчим часом це стане відомо.

Розпочав свою діяльність проект LvivOnline – така собі афіша подій регіонального масштабу. На сайті регулярно з”являється інформація про всі важливі події культурного життя Львова. Зокрема, наступного тижня стартує відомий Форум видавців, одна з найголовніших книжкових подій країни.

До речі, про Львів :) В останню суботу літа саме у Львові відбулася зустріч українських користувачів Твіттера, яка отримала назву #lvivtwevent. В неформальному заході взяли участь 17 людей, в основному всі із західних областей України. “Диригентами” тусовки стали львів”яни @Taras та @mrpetruccio. Всю інформацію можна було дізнатися із спеціально створеного аккаунту @lvivtwevent. Розгорнутий звіт зустрічі, з посиланнями на численні фотоальбоми, читайте у блозі Івана Паламарчука. До речі, наступний твівент пройде, орієнтовно, на початку жовтня.

Новини блогів

Блогорідер продовжує змінюватись відповідно до нових вимог та завдань, що постають перед проектом. Технічну сторінку, яка не принесла ніякої функціональності, було видалено. замість цього тепер на сайті ви можете бачити ще одне випадаюче меню, в якому скоро можна буде знайти багато цікавого та нового. Зараз там два розділи – Статистика сайту та Словник для блогерів. Постійні читачі блогу знають, що на початку цього року тут було опубліковано спеціальний словник. Тепер він доступний онлайн.

На сайті з”явилися нові рекламні місця – це наслідок впорядкованого футера. Повний перелік рекламних можливостей з розцінками можна, як і раніше, знайти на hwc.com.ua/partnership. Окрім того, замовити рекламу на блозі тепер можна значно простіше, всього у кілька кліків. У цьому вам допоможе заявка на рекламу. Тільки у вересні кожен, хто здійснить замовлення через неї, отримає знижку у розмірі -20%.

Богдан Варщук у своєму блозі зробив огляд менеджера завдань Doomi. Ви зможете прочитати огляд головних функцій, супроводжений скріншотами, а також дізнатись в чому його переваги і недоліки.

Тарас, більше відомий вам за ніком Electric, проводить невелику акцію для україномовних блогів. Автор безкоштовно розмістить посилання на кожного, хто йому напише про свій україномовний блог.

В рубриці нові блоги, котра стає практично постійною, сьогодні просто захоплюючий блог про інфографіку. Vme100slov веде Олександр Акіменко, тим не менш, реєстрація відкрита для всіх бажаючих, кому цікава ця тема. Так, серед дописувачів був помічений Ігор Дудник, колишній дизайнер тижневиків Корреспондент та Новинар. На блозі можна знайти найкращі зразки як світового, так і українського досвіду створення інфографіки. Блог також є і в Твіттері – @vmestoslov.

Новини ЖЖ

Захоплюючий, наче щойно з фільму, сюжет про те, що коїться серед білого дня у нашій столиці від [info]acid_bunny.

В авто я вижу тени людей и соответственно автомобиль качается и два человека начинают открывать правую сторону (передняя и задняя дверь), я подскакиваю к правой стороне и вижу картину в машине два человека пытаются выбраться, достаю зарегестрированный предмет для отстрела патронов с резиновой пулей я досылаю патрон в патронник и громко кричу – Суки бл*ть , не с места!!!!!

[info]captain_solo не довго чекаючи, вирішив провести соціальний експеримент прямо у центрі Копенгагену. Що з того вийшло – читайте в блозі.

[info]artistigo зіткнувся з неправомірними діями компанії Київстар.

Я призываю всех специалистов данной сферы, презрев корпоративную солидарность, обсудить один-единственный вопрос: насколько мы стали ближе к модели полицейского государства, если такое беспардонное нарушение кодекса профессиональной чести может произойти в крупнейшей и внешне лощено-европейской компании?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*