Osvita.com.ua – портал про освіту в Україні

1 вересня 2009 року, в День Знань, відбулося офіційне відкриття українського порталу про освіту Osvita.com.ua.

Сам сайт був запущений ще в червні цього року, однак офіційний старт був намічений саме на 1 вересня – день, коли тисячі дітей та молодих людей йдуть у свої навчальні заклади здобувати освіту. За словами розробників, “Де і чому навчатись?” – ось питання, на яке прагне відповісти новий проект.

Основну частину сайту Osvita.com.ua складає масштабний каталог навчальних закладів України – від дитячих садків та шкіл до інститутів та ВУЗів різного рівня спеціалізації. Для 5 найбільших міст України доступна дуже цікава та зручна функція пошуку найближчого дитячого садка та школи. Досить вказати свою адресу та радіус пошуку, після чого сервіс покаже вам на карті найближчі навчальні заклади з детальною інформацією про них.

Osvita.com.ua

Каталог ВУЗів та коледжів містить інформацію про сотні закладів по всій Україні – від найбільших міст і до містечок районного рівня. Присутня також категоризація об’єктів за спеціальностями та за регіонами. Так, наприклад, можна легко знайти університети з факультетами архітектури чи виші Кіровоградської області. Кожен ВУЗ супроводжується інформацією про факультети, схему навчання, наявність гуртожитків, кількістю студентів, рівнем викладацького складу, контактною інформацією, і навіть фотографіями. Робота в цьому напрямку, без сумніву, пророблена велика.

До кожного об’єкту в каталозі можна додати власний відгук, поставивши оцінку навчальному закладу та короткий коментар. На етапі наповнення перебувають розділи Курси та Навчання за кордоном.

Окрім того, сайт містить понад 300 тематичних статей та порад щодо вибору професії. “Ким бути?” – надважливе питання, яке виникає у житті кожного абітурієнта. І перш ніж приймати рішення щодо своє майбутньої професії, варто дійсно дізнатись про неї якнайбільше.

Проект Освіта в Україні – це проект-“супутник” рекрутингового порталу Work.com.ua. Автори вдало поєднали тематику професії, освіти та роботи, викорставши можливості обох ресурсів. Вдалий дизайн та двомовна версія проекту роблять його ще більш привабливим для потенційної аудиторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*