UA Webstar 2009

webstarСьогодні стартує третя щорічна нагорода UA Webstar 2009.

Щоб не втомлювати вас довгими та пафосними розповідями про конкурс, я коротко розповім, що нового ви побачите цього року.

Тепер UA Webstar – це не збірна солянка різних за тематикою сайтів, а нагорода для соціальних медіа. Тобто, конкурс відтепер позиціонується виключно для блогосфери та соціальних мереж. Таке рішення було прийняте тому, що стратегія “усі голосують за всіх” не принесла великої результативності. Тим більше, що для неї потрібні більші фінансові можливості, ніж собі може дозволити UA Webstar.

Отже, цього року ви побачите такі номінації:

  • Найкращий приватний блог
  • Найкращий тематичний блог
  • Найкращий Твіттер-користувач
  • Найкраща спільнота
  • Найкраща студія дизайну

У правилах кардинальних змін не відбулося, я лише покращив те, що і так позитивно себе показало. Залишається голосування народу і голосування журі (за численними побажаннями). Принципи прийому сайтів стали більш жорсткі – треба відкинути завідомо невідповідні проекти, тому без образ. Прийом заявок розпочнеться наступного тижня.

Тепер можна прочитати історію та місію проекту, а також побачити чималу кількість медіаматеріалів для всього інтернету. Сайт минулорічного конкурсу знаходиться за адресою 2008.uawebstar.org.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*