KP Media запустила новий політичний проект

Український холдинг KP Media запустив сьогодні свій новий політичний проект Політорг.net.

Політорг – це агрегатор політичної інформації про Україну – тексту, відео, аналітики, зі всього світу. На сайт стікається інформація як з відомих українських, так і закордонних сайтів. В розділі Блоги містяться посилання на політичні блоги журналістів, політиків, та звичайних блогерів, що пишуть про політику. Зараз у розділі, наприклад, можна побачити лінки на записи Тетяни Монтян, Віталія Портнікова, та інших.

В розділі Відео будуть публікуватись різноманітні відеоматеріали з українських та світових телеканалів, які стосуватимуться політичної ситуації в нашій країні.

Політорг також запровадив рейтинг політиків. Всі зареєстровані користувачі (авторизуватись можна, якщо ви зареєстровані на будь-якому з проектів Bigmir-Internet, за допомогою Bigmir ID) зможуть проголосувати за улюблених кандидатів.

В розділі Справочники міститься досить великий перелік політичних, громадських, та всіх інших організацій України, з посиланнями на їх офіційні сайти.

На даний момент на Політорг.net розміщена банерна реклама мережі BigBN. Якою є бізнес-модель проекту, і чи плануються якісь додаткові шляхи заробітку (в контексті політики), поки що невідомо.

Нагадаю, до холдингу KP Media входять такі проекти, як портал Bigmir.net, інтернет-видання korrespondent.net, afisha.ua, novynar.com.ua, та багато інших. Нещодавно компанія продала англомовну газету Kiyv Post.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*