Navkolosvitu – зелений туризм в Україні

Зелений туризм вже давно перестав бути новинкою для українців. Тим більше зараз, коли обирати місце призначення свого літнього відпочинку доводиться ретельніше, ніж коли-небудь – в силу фінансових причин. Може саме в простому та невибагливому сільському туризмі можна знайти вихід із ситуації – бажаючі отримають відпочинок, а жителі села – прибуток?

Як би там не було, ресурсів в українському інтернеті на цю тему не бракує. Один з них – нещодавно відкритий сервіс Navkolosvitu.com.ua – спеціалізується на пошуку садиб для зеленого туризму в Україні. Поки що сфера пошуку вузька і обмежена, як я вже зазначив, приватними садибами. Однак розробники проекту обіцяють, що найближчим часом розширять функціонал Navkolosvitu і у відвідувачів буде можливість шукати по всім іншим об”єктам для відпочинку і туризму.

Navkolosvitu

Наразі ви можете задати кілька параметрів пошуку, щоб звузити коло результатів. Серед них – вартість на одну особу (від і до), кількість кімнат та ліжок, ну і звісно, область України та її населені пункти.

Проект також має власний твіттер-аккаунт, де, окрім новин, що стосуються саме сільського туризму на НавколоСвіту.com.ua, можна знайти також цікавинки зі світу туризму.

Запис розміщено на правах реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*