Facebook купив FriendFeed

Як стало відомо сьогодні, компанія Facebook досягла домовленостей щодо купівлі компанії FriendFeed.

“Facebook та FriendFeed поділяють спільне бачення того, як дати людям інструменти для обміну, та зв’язку з друзями”, сказав Брет Тейлор, співзасновник сервісу FriendFeed та колишній product manager команди, що запустила Google Maps.  “Ми не можемо дочекатись, коли приєднаємось до команди Facebook та принесемо інновації, які ми розробили на FriendFeed, для 250 мільйонів користувачів у всьому світі”.

В рамках угоди колишні співробітники FriendFeed приєднаються до команди Facebook., а колишні співзасновники посядуть керівні ролі у технічних групах розробки Facebook.

Блог TechCrunch вважає, що саме останній факт є дуже важливим, оскільки серед команди FriendFeed є чимало хороших колишніх працівників Google.

Нагадаю, Facebook – найпотужніша соціальна мережа у світі, котра стала прототипом для сотень інших клонів, зокрема, Вконтакте. Facebook була заснована у 2004 році, а зараз кількість користувачів сягнула позначки понад 250 мільйонів.

FriendFeed – сервіс агрегації контенту з інших соціальних мереж, у яких ви зареєстровані. Проект збирає всі ваші оновлення та статуси в єдиний потік. FriendFeed було засновано восени 2007 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*