Блоготиждень №53

Новини проектів

Схоже, що в уанеті все-таки настає час для проектів колективного характеру, якщо бути точнішим – для Хабро-подібних проектів. Якщо минулого разу я розповідав вам про enetri.com, то сьогодні настає черга розповісти про ще один колективний блог на ІТ-тематику – rozrobka.com. Проект виконаний на диво гарно і майже бездоганно – ajax-інтерфейс, грамотна структура, ненав”язливий дизайн. Єдине, що може вас розчарувати, шановні читачі, це те, що Розробка – проект в основному лише для веб-девелоперів. Поки що там немає такого різноманіття тем, скажімо, як у його ідейного попередника Хабрахабра.

Компанія Агора додала у свій арсенал ще один блог. На цей раз вона вирішила зайняти тематичну нішу спорту, відкривши блог sport-sport.com.ua. Стартувавши всього тиждень тому, блог уже активно наповнюється статтями та ілюстративним матеріалом. Нагадаю,Агора володіє блогохостингом Blox.ua, кількома тематичними проектами (серед яких є і блоги), та нещодавно запущеним сервісом знайомств Cafeclub.ua.

В інтернеті відкрився новий рейтинг блогів, який отримав назву ePochta Rating. Автором невеликого проекту стала Ольга Іванова, котра веде блог Интернет-маркетинг от очаровательной блондинки. В рейтингу вже зареєстровано ~200 блогів, і ця цифра продовжує збільшуватись. Варто зазначити, що ранжування блогів у ньому здійснюється після підрахунку суми балів, набраних за кількість RSS-читачів, показників ТИЦ, PR, Alexa Rank, Technorati, і навіть присутності блогу в каталозі DMOZ. Досить цікава система, а ознайомитися з принципом підрахунку цього балу можна на сторінці самого проекту. До слова сказати, лідер рейтингу – Интернетные штучки, отримав 77 балів, маючи в арсеналі більше 11 тис. RSS-читачів, та достатньо сильні позиції в інших категоріях.

Український портал I.ua днями презентував свій новий розділ – Органайзер. Сервіс дозволяє перевести в онлайн весь свій тайм-менеджмент. Органайзер нагадує спрощену версію більш ранніх сервісів по організації часу (наприклад, Google Calendar), дозволяючи додавати події в календар та людей до адресної книги. До функціоналу входить також нотатник, де кожний запис можна супроводити мітками та категоріями.

Продовжуючи тему браузерів, розпочату нещодавно на цьому блозі, треба розповісти про ще один проект – Goodbye IE6, який орієнтований на користувачів Internet Explorer 6. Спеціально для них (або ж для власників сайтів, залежить з якого боку дивитись) було створено генератор скрипту для повідомлення-застереження. Воно пропонуватиме відвідувачам перейти на більш новітні браузери або ж просто оновити свій теперішній IE. Ще одна знахідка в арсеналі боротьби проти ІЕ6.

Новини блогів

Нарешті в українській блогосфері починають з”являтися записи, що виконані більш-менш професійно. Богдан Варщук в своєму приватному блозі опублікував результати детального тесту браузерів. В ході дослідження було проведено кілька тестів, а саме тест на відкриття google.com, на виконання Javascript, на показ великого об”єму інформації, на швидкість Java, а також всесвітньо відомі тести ACID2 i ACID3. Тож які остаточні результати великого тесту? Він ще раз підвтердив: ІЕ6 – браузер вчораншнього дня, який відверто програє своїм сучасним конкурентам.

Артур Оруджалієв запустив на базі блогу Prostomac інтернет-магазин атрибутики Apple. Поціновувачі цієї компанії будуть раді такому рішенню: у магазині можна замовити багато різних товарів – футболки Apple, чашки Mac, наклейки на авто, магніти, і багато іншого по темі. За словами Артура, відкриття інтернет-магазину поряд з блогом – це “продовження експериментів у напрямку “як заробити на блозі””.

Олександр Тодосійчук провів детальний аналіз клієнтів для роботи з платіжною системою Webmoney, яка є однією з найпопулярніших на теренах СНД. Працювати зі своїми віртуальними гаманцями можна з різних місць – зі звичайного комп”ютера, через веб-інтерфейс, і навіть з телефону. Даний огляд допоможе вам розібратись, який з варіантів варто обрати.

Роман Головатий у своєму приватному блозі розповів про ще одне місце, де можна втратити час, годинами граючи в онлайн-ігри :) Це я про eRepublik – гра, в якій моделюється світовий політичний та економічний порядок, і ви маєте можливість зайняти своє місце у цьому динамічному віртуальному світі. Виявляється, там теж є свої союзники і противники, там теж є еУкраїна.

Ну і насамкінець – новий блог в уанеті. Автором блогу Про інтернет-маркетинг є Михайло Свистун, маркетинг – його професія, тому йому буде цікаво ділитися статтями та матеріалами по темі зі своїми читачами. Втім, на блозі можна знайти записи і по суміжних тематиках – SEO, соціальні медіа, та інше.

Новини ЖЖ

В щоденнику Сергія Гальонкіна ([info]segal) публікуються деталі нової угоди в KP Media – за словами автора та його джерел, компанія продала не тільки видання Kyiv Post, а йКорреспондент та Афишу.

Джед Санден очень умный бизнесмен и всегда выбирает удачное время для сделок. Видимо, с его точки зрения, глянцевая пресса в Украине будет умирать в ближайшие несколько лет, а значит от балласта надо избавляться.

Розмови про святе від [info]unab0mber.

Никогда не понимал темы святой воды. Если она такая крутая, почему поп не может посвятить сразу всю речку Днепр, Атлантический океан и вообще облететь все водоемы чтобы везде была святая вода и всем был счастье?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*