Cafeclub.ua – сервіс знайомств

Трохи більше місяця тому компанія Агора-Україна презентувала свій новий проект – сервіс знайомств Cafeclub.ua.

Як і всі сайти для знайомств, сервіс містить традиційний набір інструментів для пошуку своєї другої половинки – анкети з фото, в яких можна вказати свої фізичні параметри (наприклад, зріст, вік, тілобудову, тощо), а також відношення до шкідливих звичок – алкоголю чи тютюну. Кожен користувач Cafeclub також має можливість оновлювати свій статус – наподобі того, як це є в соцмережі Вконтакте. Оновлення вашого статусу будуть з”являтися на головній сторінці.

Cafeclub не буде брати плати за свій сервіс, тому користування всіма його функціями – безкоштовне. Окрім того, якщо ви зареєстровані на блогохостингу Blox.ua, то додаткової реєстрації на сайті знайомств непотрібно.

Ми хочемо виділятися серед інших сайтів цієї категорії. Тому ми працюємо над тим, щоб запропонувати користувачам новий стандарт сервісу знайомств і перетворити CafeClub.ua на унікальне та приємне місце для віртуальних зустрічей і спілкування

Анастасія Романик, менеджер проекту CafeClub.ua.

Cafeclub

Наразі на Cafeclub вже зареєстровано півтисячі чоловіків та трохи більше жінок, з них більша частина – це, головним чином, міста з населенням більше 300 тисяч осіб. Думаю, було б цікаво оприлюднити своєрідну статистику – скільки з усіх анкет утвориться справжніх пар. До речі, пошук на Cafeclub – досить детальний, можна обирати з-поміж кільканадцяти пунктів. Але поки що, в силу невеликої анкетної бази, дуже детальний пошук лише зменшить вірогідність знаходження потрібної вам людини.

На даний момент почалася монетизація проекту шляхом розміщення медійної реклами.

Як повідомляє прес-реліз від Агори, Cafeclub.ua – це українська версія польського сервісу Cafe.pl, який має щомісячну аудиторію у 120 тисяч чоловік. Поглянемо, чи зможе досягти такого ж успіху його український аналог.

Нагадаю, Агора-Україна – це “сестра” польської Agora SA. Свою діяльність в Україні вона розпочала з блогохостингу blox.ua, після чого відзначилась запуском нових проектів з різних сфер інтернету – ігри, відео, робота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*