Аукціон доменів від Блогорідера

domain saleЯк я й обіцяв, гаряча літня пора продовжується, а разом з нею на Блогорідері анонсовуються нові можливості.

Сьогодні до вашої уваги ще один великий розпродаж. Тільки минулого разу це була реклама, а сьогодні буде влаштовано справжній аукціон доменів. Таку чудову ідею – провести інвентаризацію усього наявного “майна” та віддати те, на що немає часу або те, що вже не викликає захоплення – подав Олександр Тодосійчук у своєму блозі. Колись давно гонитва за реєстрацією доменів принесла кілька таких, які планувалось згодом перетворити у більш або менш серйозні проекти. Однак, як ви знаєте, придумувати ідеї і втілювати їх у життя – різні речі. Тому сьогодні я відпускаю у “вільне плавання” те, що так і залишилось ідеєю.

UPD: На жаль, правилами org.ua це заборонено. Тому поки що продається лише сайт, а не домени.

Однак це ще не все. На продаж також виставляється один невеличкий проект, котрий в умілих руках може стати дійсно чимось важливим. Мова йдеться про сайт bloggertools.org.ua, котрий функціонує більше року. PR 0, ТИЦ 10. Проект віддається весь – і домен, і дизайн, і контент.

Blogger tools

Стартова ціна: $30.

Правила проведення аукціону наступні. Кожен бажаючий пропонує свою ціну – якщо протягом тижня після цього ніхто не назве більшої, домен або проект продається тому, хто останнім назвав найбільшу ціну. Домени будуть передані власнику впродовж кількох днів після оплати шляхом переоформлення прав адміністратора домену на ваш e-mail. Проект bloggertools.org.ua, окрім цього, буде надісланий повністю з усіма файлами в архіві.

Надсилайте свої цінові пропозиції на адресу hellveen@gmail.com, вказуючи в темі повідомлення Аукціон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*