Результати конкурсу Графоманія

ГрафоманіяНастав час оголосити результати конкурсу Графоманія, який був анонсований на цьом блозі місяць тому.

На жаль, все вийшло не так, як бажалось. Чи то літо таке жарке, чи то умови не надто привабливі були, але на конкурс було надіслано вкрай мало текстів – аж три (!). Це при тому, що про сам конкурс неодноразово згадувалось як на самому блозі (з чотирма сотнями RSS-читачів) так і на твіттері @blogoreader (де теж майже чотири сотні читачів).

Прикро, але з цих трьох текстів лише один виявився найбільш близьким до умов, які були проголошені на початку конкурсу: текст повинен бути максимально близько відповідати стилю та характеру Блогорідера, розкривати теми, аналогічні тим, що тут публікуються.

Абсолютним переможцем Графоманії став Тарас Буник, статтю якого ви зможете прочитати вже завтра, на цьому ж блозі. Він отримує весь призовий фонд, оскільки є єдиним призером. А призовий фонд, нагадаю, становить 250 гривень, 100 грн з яких надав безпосередньо Блогорідер, 110 грн – проект Блогдозер, та 40 грн – блог Silverghost.

Вітаємо переможця з таким дивним збігом обставин, коли конкуренція була майже відсутня. Дивно, чому активність була така мала – конкурси на Блогорідері бувають не так часто, як це хотілось би вам (про що свідчать результати анкетування). Однак наступного разу я декілька разів подумаю, перш ніж проводити Графоманію ще раз. Можливість зайняти призове місце була у вас в руках – досить було витратити кілька годин на написання статті.

Сподіваюсь, літня спека ще не повністю змучила вас. Успіхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*