Блоготиждень №51

Новини проектів

Тихо та без зайвого шуму стартував проект Enetri, котрий вже встигли охрестити “українським Хабрахабром”. так це чи ні, і чи взагалі варто проводити такі паралелі, покаже час, а зараз Enetri перебуває у стадії закритого бета-тестування. Втім, ви все ж маєте можливість зареєструватись по спеціальному “мультипаспорту” – MULTI-QN2BH-2WL2X-TC35F-M1097.

Сам проект при першому знайомстві справляє хороше враження: простий, не перевантажений дизайн, а разом з ним і юзабіліті. Enetri – це колективне соціальне медіа – новини ІТ та науково-популярної тематики може додавати кожен зареєстрований учасник цього web 2.0-проекту, а інші мають можливість оцінювати статтю, ставлячи + або -. Таким чином, на головну сторінку потраплятимуть найпопулярніші матеріали. Автор проекту, Ярослав Давидовський, каже, що істинним автором та дописувачем в Enetri все-таки є народ, котрий і створює контент.

В українській блогосфері стартував проект, що має звести в одному місці тих, хто продає рекламу в блогах , і тих, хто хоче її купити – blogli.com.ua. Під рекламою наразі розуміються постові (платні посилання в дописі до блогу). І хоча сервіс поки що функціонує в ручному порядку, поява подібного проекту виглядає цілком закономірною, і дивно, чому раніше ще ніхто не спробував зробити щось подібне. Адже блогосфера вже досить “наситилася” мінімально необхідною кількістю блогів, придатних для розміщення в них реклами – з певною аудиторією та певними показниками. Автором проекту став блогер Володимир Тацакович. Блогорідер підтримав старт проекту, надавши йому дані зі своєї бази, котра збиралась за аналогічним принципом.

Конкурс Графоманія, анонсований у цьому блозі нещодавно, було продовжено до 20 липня 2009 року за відсутності достатньої кількості текстів для його проведення.Шановні читачі, вам варто бути активнішими – адже поборотися є дійсно за що! Фінальний призовий фонд становить 250 гривень та 200 російських рублів. З цих коштів суми у $20 та 200 RUR надійшли завдяки спонсорам; ще 100 гривень надає безпосередньо Блогорідер. У вас залишився рівно тиждень, щоб вибороти право бути опублікованим на Блогорідері та отримати приз (наприклад, 120 гривень за статтю, що займе перше місце). Не забувайте уважно слідувати правилам, адже це – головна та єдина ваша можливість потрапити до списку призерів.

Компанія Google виправдала очікування тих, хто розводив чутки щодо нової операційної системи. Google Chrome OS – так буде називатися нова ОС від гугля, і як можна здогадатися вже із самої назви, вона буде першочергово веб-орієнтована. Як повідомляється в офіційному українському блозі компанії, ОС буде представлена в другій половині 2010 року на нетбуках:

Швидкість, простота і безпека – ось ключові переваги операційної системи Google Chrome. Ми хочемо, щоб ця ОС була швидкою, «легкою», щоб вона запускалася і дозволяла зайти в Інтернет за кілька секунд. […]

Операційна система Google Chrome – новий проект, не пов’язаний з платформою Android. […] ОС Google Chrome створена для людей, які більшу частину свого часу проводять в Інтернеті. Вона сприяє збільшенню потужності як маленьких нетбуків, так і повноцінних настільних ПК. Незважаючи на те, що є сфери, де Android і Google Chrome ОС перетинаються, ми вважаємо, що можливість вибору буде сприяти розвитку інновацій. В результаті виграють усі, і Google у тому числі.

Новини блогів

І одразу ж в блогосфері почали з”являтися перші думки з приводу анонсованої операціної системи Google Chrome OS. Чугило в своєму блозі розмірковує на тему призначення та популярності майбутньої ОС у світі.

Як повідомив Євгеній Шевченко, керівник інтернет-агентства Uamaster, два найбільші портали України – i.ua та bigmir.net підняли розцінки на розміщення реклами на своїх сторінках. Поки що прайсові зміни торкнулись поклікової оплати для порталів та банерів для korrespondent.net.

На блозі mcreper.com опубліковано детальний туторіал для виведення грошей на банківську картку з Webmoney. Що для цього потрібно? Ну, для початку треба мати в наявності саму картку – йдемо в банк і відкриваємо Visa Electron, а далі вже читаємо детальніше.

Вам жарко? Ви не знаєте куди себе діти спекотного літнього дня? Тоді, безперечно, вам сподобається пост Олександра Мельника з рецептами коктейлів. Так, нетематично і неоригінально, зате якраз в потрібний час і в потрібному місці.

Олександр Фурман вирішив згадати свою істинну Батьківщину, і завів блог про Донбас :) .

Формат простий – все, що стосується Донбасу. Новини, історія, цікавинки, фото і медіа про Донбас.

Ну і наостанок замітка про кризу, що здатна змусити вас посміхнутись :)

Новини ЖЖ

Напевно, ніхто не здогадувався, ким був насправді Майкл Джексон. Окрім [info] tani_flint.

Ты посмотри сам. Как мы так лохануться могли?
Ведь все, все указывало.
И бесполый, и бороды не было.
И лицо блаженное, и голос ангельский, и походка эта его.
Только что по воде не ходил но ведь точь-в-точь как тогда!

Ну і звісно, хітовою новиною останнього тижня була нібито “п’яна” фотосесія президента РФ Медвєдєва.

Спільнота випуску

[info] syogodni – спільнота, у якій розповідається про якусь визначну подію, що припадає на “сьогодні”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*