Блоготиждень №50

Час летить дуже швидко, і, здавалось, лише нещодавно був опублікований перший Блоготиждень, а насправді вже пройшло 2 роки, як почався писатися літопис української блогосфери. Вас вітає ювілейний, п’ятидесятий випуск рубрики Блоготиждень!

Новини проектів

webstream

Наприкінці травня в уанеті стартував новий проект – Webstream.com.ua. Вебстрім – це блог про інтернет-бізнес в Україні. Все, що стосується бізнес-середовища в уанеті – стартапи, сервіси, інвестиції – буде висвітлюватись у Вебстрімі. Над проектом працює потужна команда, до якої увійшли Максон Пуговський, Надія Баловсяк, Віктор Захарченко та Кирило Калугін – всі вони так чи інакше пов”язані з уанетом, та мають прекрасний досвід публікацій на дану тему.

Як ви, можливо, мали нагоду читати, один з учасників команди Домашний ПК – Володимир Гойник, взяв участь в 13 українській антарктичній експедиції, яка нещодавно завершилася. Протягом останніх місяців його фоторепортажі під заголовками “Наш человек в Антарктиде” виходили на блозі ДПК. Тепер Володимир разом з кількома однодумцями планує здійснити навколосвітню подорож на велосипедах – Flip the world. В планах мандрівників – проїхати Європу, Америку, Азію, накрутивши педалі на більш ніж 20 тисяч кілометрів.

Якщо ви є постійними читачами Блогорідера, то могли знати, що тиждень тому тут був оголошений конкурс гостьових постів Графоманія. так-от, за сім днів його призовий фонд завдяки спонсорам збільшився на $20+200 RUR. Поспішайте надсилати свої тексти на конкурс – залишився лише тиждень! Звісно, перед цим не забудьте ознайомитись з його правилами.

Новини блогів

Компанія Агора-Україна повідомила несподівану новину: наприкінці травня блог про знаменитостей Plitkar.com.ua став найвідвідуванішим блогом України. Тепер його щоденна аудиторія сягає 10 тисяч унікальних відвідувачів. За словами Агори, потужний поштовх блогу надали публікації про Євробачення, забезпечивши 30 тисяч відвідувачів за добу по цій темі. Блог plitkar.com.ua було запущено у листопаді 2008 року.

Микола Шлапак у своєму блозі Про охорону довкілля закликає звернути увагу на те, що 2009 рік – це ключовий рік для боротьби зі змінами клімату. Тим, хто думає, що екологічні заходи, спрямовані на подолання численних екологічних проблем, які вже стали глобальними, можуть зачекати, треба перестати так думати. Глобальні зміни, що відбуваються з природою планети під вплив людської діяльності, важко заперечити.

На блозі Fredcat.in.ua проходить невеликий конкурс дизайнів. Автором було відібрано кілька українських блогів з цікавим дизайном, після чого його читачів було запрошено взяти участь в голосуванні, котре триватиме до 28 червня. Дивимось, який дизайн оберуть відвідувачі.

Олександр, автор блогу Everybody lies, розповідає про те, для чого і як треба використовувати Твіттер у корпоративних цілях. За його словами, ведення корпоративного твіттеру вигідне тим, що функціонал – простий (не потрібно спеціальних знань), а можливості для просування власного бренду – широкі.

Огляд нової популярної гри “Щасливий фермер“, що функціонує в соціальній мережіВконтакте, опублікував у своєму блозі Володимир Тацакович. У статті присутні скріншоти, опис функцій та можливостей гри, переваги та недоліки ігрового сюжету.

Український відеоблог Vlogger поповнився кількома вражаючими трейлерами. перший з них – це трейлер до фільму “Трансформери 2: Помста занепалих”, який виходить на екрани цього тижня. Другий – новий трейлер фільму-катастрофи 2012, який вразить вас своїми апокаліптичними спецефектами. Ще би, при 200-мільйонному бюджеті.

Новий блог в рубриці – HDTV в Украине. Розповідає всі найістотніші деталі по темі відео високої чіткості в нашій країні, а саме: пристрої, які необхідні для його відображення, провайдери, що пропонують такі поки що нові для нас послуги.

Денис Суділковський став автором нового блогу Будь відкритим. Для автора блог українською мовою – свого роду експеримент, адже він звик писати російською у свої щоденники. Саме цьому і присвячений перший запис – Ефективність української мови на сайті, в якому Денис розвінчує популярні в суспільстві міфи щодо того, що робити російськомовні проекти вигідніше, ніж проекти українською мовою.

Новини ЖЖ

[info]dmytro повідав нам, що, виявляється, “батьком” першого мобільного телефону був нащадок українців:

Марті Купер народився у Чикаго в родині українських іммігрантів! “Мої винахідливість та наполегливість походять від спостережень за енергійною працею батьків”, – зізнається він. Українці справді вміють працювати, тільки-от найкраще це виходить у них чомусь за межами України.

У Львові проходив семінар для журналістів про нові медіа та їх застосування. Чималий перелік посилань, наведений [info]medianext_ua, стане вам у нагоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*