Графоманія – конкурс гостьових постів

УВАГА! Конкурс продовжено до 20 липня.

Літо – гаряча пора. Тому час всім трохи розворушитися та взяти участь у новому конкурсі від Блогорідера :)

Графоманія – це конкурс гостьових постів. У вас з’являється чудова можливість поділитися своїми думками та показати свою майстерність аудиторії Блогорідера, яка вже зараз сягає чотирьох сотень RSS-читачів та ще більшої кількості звичайних відвідувачів. Спробувати себе у написанні постів може кожен, але досягти високого рівня вдається небагатьом. Графоманія покаже, де “переховуються” найкращі майстри слова :)

Правила конкурсу прості. Відтепер у вас, шановні блогери, є два тижні, щоб обрати собі відповідну тему та написати статтю. Звісно, головною і найважливішою умовою є те, що ваш текст повинен повністю відповідати тематиці Блогорідера – тобто вам потрібно обирати з тих категорій, що вже присутні на сайті. А простір тут великий – це може бути як і загальна стаття по теорії, так і огляд якогось сервісу. Обсяг статті – не менше 2000 знаків разом з пробілами, мова – українська, наявність зображень по темі лише вітається. Стаття повинна бути унікальною – тобто ніде раніше не публікованою. Чудовою допомогою у написанні статті вам стануть пости з категорії Блоггінг.

Які ж критерії відбору найкращих статей? Ясність, чіткість думки, актуальність, відповідність тематики блогу, стилістична та орфографічна бездоганність.

Ну а тепер про найсмачніше – винагороду. Звісно, було б не дуже доречно залишити переможців з пустими руками. Тому нехай скромні призи стануть лише приємним доповненням до вашої перемоги. Отже, з усіх текстів, що надійдуть, мною за вищевказаними вимогами буде відібрано три найкращі, які і посядуть перше, друге, та третє місце. Три обрані статті будуть опубліковані на Блогорідері протягом тижня. Переможець, що займе перше місце, отримає грошову винагороду у 50 гривень, друге місце – 30 гривень, третє місце – 20 гривень. Перед кожною статтею буде подано короткий текст з інформацією про автора, та посиланням на його блог.

До уваги всіх зацікавлених: ви можете збільшити призовий фонд, ставши спонсором. Взамін на початку кожного тексту ви отримаєте розширений постовий.

Ви спитаєте: “А що робити текстам, котрі не пройдуть до фінальної трійки переможців?”.А я відповім – ваші тексти стануть безцінним матеріалом, оскільки, не досягнувши успіху в конкурсі, ви зможете використати цю статтю для свого блогу. А пройдений досвід стане в нагоді.

Отже, починаємо думати над темою статті, пишемо її, та надсилаємо до 20 липня 2009 року. Дедлайн подачі робіт – 0:00 20 липня.

Адреса: hellveen@gmail.com, в темі вказувати Графоманія.

UPD1: Призовий фонд завдяки спонсорам збільшено на $20 та 200 RUR. Згодом він буде розподілений відповідно до призових місць.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*