10 найпопулярніших відео з YouTube

YouTube videoБути популярним досить важко. Що ще раз доказує нам розділ найпопулярнішого відео на сервісі Youtube. В цій ситуації є два шляхи – або просувати ваше відео, або ні :) Якщо піти другим шляхом, то вам залишається лише одне сподівання на те, що ваш відеоматеріал здобуде народне визнання. Тобто само собою напрошується висновок – щоб досягти значних успіхів у сфері відеоконтенту, треба підходити до цього виключно з професійного боку – відео повинне зніматись і просуватись професіоналами своєї справи.

Деякі відео не мають можливості бути вставленими в сторонні сайти (“embedding is disabled”), проте, як бачимо, це не завадило їм потрапити у десятку найпопулярніших, не використовуючи додаткових можливостей вірусного розповсюдження. Тому ви зможете побачити це відео, перейшовши за відповідними посиланнями.

1. Avril Lavigne – Girlfriend

116 788 758 переглядів

Кліп на популярну пісню канадської виконавиці Авріл Лавін. Контент, створений професіоналами.

2. Evolution of Dance

115 361 843 переглядів

А ось це відео успішно спростовує тезу щодо професіоналів: воно записане на одному з концертів і просто має гумористичний, сповнений артистизму характер. Щоправда, еволюцію танців показує нам професійний гуморист з американського Огайо. Це і дозволило йому впритул наблизитися до першого місця з найбільшою кількістю переглядів в історії.

3. Lezperado: Revenge fantasies

91 548 294 переглядів

Численні коментатори, які переглянули цей матеріал, задають собі одне питання – як це відео потрапило до трійки найкращих? Бо, якщо чесно, нічого аж такого суперцікавого у лесбіянських фантазіях я не знайшов.

4. Chris Brown – With You

89 656 716 переглядів

Відео на пісню популярного американського виконавця Кріса Брауна. До слова сказати, в травні цього року йому лише виповниться 20 років!

5. Charlie bit my finger – again!

85 390 999 переглядів

Аматорське відео, на якому показані два маленькі хлопчики. Один кусає іншого за палець. Ось такий нехитрий сюжет з милими персонажами “розтопив” публіку.

6. Rihanna – Don’t Stop The Music

84 218 133 переглядів

Співачка Rihanna всього за кілька років пройшла шлях до самої вершини слави, будучи в той же час досить молодою. Її пісня Don’t Stop The Music стала одним із найуспшніших хітів минулого року. Відео від UniversalMusic, котре і отримало більше 80 млн. переглядів, у нашій країні недоступне. Тому приводимо відео від іншого користувача.

7. Jeff Dunham – Achmed the dead

84 095 607 переглядів

Комедійний виступ з лялькою – Ахмед, мертвий терорист, не залишить вас без посмішки.

8. Leona Lewis – Bleeding Love

83 685 508 переглядів

Ще одна перспективна та популярна британська співачка, ліричний хіт якої покорив серця багатьох шанувальників у всьому світі.

9. Alicia Keys – No One

77 716 116 переглядів

Третя soul-діва у нашому переліку найкращого відео Youtube. No One у виконанні Alicia Keys.

10. Hahaha

77 422 053 переглядів

Ще одне аматорське відео за участю немовлят :) На цей раз його треба глянути, щоб зрозуміти, чому воно забралось в десятку краших відео. Досить послухати, як сміється ця дитина :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*