Найкраще за зиму

Найкраще за зимуМинула зима виявилася багатою на тріскучі морози, лагідне сонце та мокрий сніг. А на Блогорідері тим часом з’являлись цікаві записи, трохи частіше, ніж, приміром, восени. Ось ті, котрі рекомендується до прочитання. Жирним шрифтом виділено статті з найбільшою кількістю переглядів.

Грудень

Як почати користуватись торрентом?

Ідеальна стаття дл початківців у сфері торрент-технологій. За її допомогою ви навчитеся всього за пару хвилин користуватися торрент-клієнтами та скачувати все що завгодно.

Freeware – переходимо на безкоштовні програми

Одного разу мене відвідала цікава ідея – а що буде, якщо спробувати використовувати у повсякденному житті виключно freeware-програми на своєму ПК чи ноутбуці?

Українська блогосфера 2008. Підсумки року.

Головні тенденції та події української блогосфери за 2008 рік. Спеціальний щорічний доклад Блогорідера.

Сайти, що змінили світ. Facebook

Запускаючи 4 лютого 2004 року сайт для спілкування студентів, його розробник, Марк Цукерберг, напевне і не мріяв про те, що його проект за 5 років стане однією з найбільших у світі соціальних мереж, а сам автор – наймолодшим за всю історію мільярдером. Втім, щоб це все здобути, проекту Facebook ще треба було пройти нелегкий шлях.

Січень

Словник для блогерів

Ексклюзивна пропозиція для читачів Блогорідера – спеціально укладений словник для блогера, котрий було завантажено вже більше 300 разів.

З нами часто буває так, що те чи інше слово ми зустрічаємо вперше. Звісно, одразу ж включається логіка, і людина починає думати, що воно б могло означати. Але для чого думати-гадати, якщо є такі чудові речі, як словники?

Сервіси Google, про які ви не здогадувались. Частина третя.

Минув рік, і настав час опублікувати третю частину серїі статей, котрі розповідають про маловідомі сервіси компанії Google, яких є велика кількість.

Нові можливості дизайну з CSS3

В хитросплетінні Каскадних Таблиць Стилів (CSS) є чимало хвилюючих особливостей, котрі буквально спричинять вибух креативу в інтернеті. Ці нові деталі включають в себе правила стилів CSS, які будуть реалізовані у майбутній специфікації CSS3. Якщо глянути реалістично, то ви навряд чи зможете використовувати їх на повну силу у найближчі кілька років для своїх проектів, але для дизанерських блогів та сайтів, ці можливості допоможуть вийти за рамки сучасного вебу вже сьогодні, додаючи ту саму “ізюминку” у ваш дизайн та рухаючи дизайн-індустрію вперед.

Естафета “Отримай відповідь”

Перша естафета на Блогорідері, котру підтримали багато українських блогерів.

Що ця естафета нам дасть? Люди отримають можливість як знайти відповіді на питання, що їх хвилюють, так і дати відповідь на те, про що ти хотів би розповісти. Ну і як бонус – перехресні посилання між блогами України, що дозволить обмінюватися читачами.

Криза – це ще не кінець світу!

Здається, що може бути гірше, ніж фінансові проблеми? Людині, яка з ними не стикається, легко говорити про це. Але повірте, будь-яка криза – чи фінансова, чи особиста – це ще не кінець світу. Не варто рюмсати з приводу “яке ж погане і несправедливе життя”. Треба взяти себе в руки і йти далі.

Що таке 3G? Еволюція стандартів.

Сьогодні ми поговоримо про стандарт 3G, котрий останнім часом став так часто звучати з екранів наших телевізорів. 3G розшифровується як Third Generation (третє покоління). Під поколінням маються на увазі стандарти передачі даних, тобто чим новіше покоління, тим більші об’єми інформації воно здатне передати.

Лютий

На початку лютого блог оновився до версії 2.7 – стали доступні чимало нових і цікавих можливостей для його читачів.

PodReader #1 – Про браузери

Перший подкаст на Блогорідері. Темою подкасту став ринок браузерів та пов”язані з ним тенденції.

Зробіть ваш блог смачним

Стаття про те, як зробити так, щоб ваш текст був “придатним до споживання” і читачі незалежно від тематики, буквально від першої до останньої букви захоплювались читанням.

Хороші приклади нестандартної реклами

Чи є ефективною так звана Ambient-реклама? Це питання турбує мене останнім часом все частіше. З одного боку, це досить ефектне видовище, яке привертає до себе увагу і викликає бурхливі обговорення в інтернеті. Але я поки ніде не бачив якихось точних даних, коли б подібна реклама позитивно впливала на продажі. Поки я знаходжуся в пошуку, я вирішив представити вам кілька прикладів, на мій погляд, добре виконаної Ambient-реклами (що значить добре виконаної? Це значить, що вона привертає увагу.

Сайти, що змінили світ. Twitter

Що таке Twitter? В першу чергу Твіттер – це соціальна мережа та сервіс мікроблоггінгу. В перекладі з англійської, слово twitter означає щебетати, балакати. Суть Твіттера полягає в тому, що кожен користувач може написати коротке повідомлення до 140 символів, використовуючи як безпосередньо сайт сервісу, так і через SMS або сторонні розробки, спеціально призначені для цього (наприклад, твіттер-клієнти для браузерів).

Як записати подкаст?

як записати подкаст? Що для цього потрібно?

В першу чергу – потрібне ваше сильне бажання взятися за справу. Бо без цього, як відомо, нічого не вийде. Навіть найбездоганніший задум не вдасться, якщо вам цього не буде хотітися. Тому спочатку визначтесь, для чого вам потрібен подкаст.

Соціальні медіа в українській політиці

Жоден з політиків України досі не зміг використати в повній мірі всі ті можливості, котрі може надати йому мережа інтернет. Поглянемо, які взаємини у політиків з інтернетом. Банери – є, персональні сайти/форуми – є, прихильники – також є. Однак хіба цього достатньо для успішого пропагування власних ідей? Кожен з цих пунктів розглядається в піар-штабах політсил в якості “ще одного засобу” для ведення кампанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*