Естафета “Отримай відповідь”

Естафета “Отримай відповідь”Естафети в українській блогосфері стали приємною традицією. Досить переглянути кілька випусків Блоготижня, як ви обов”язково знайдете згадку про ту чи іншу естафету, що розпочалася з легкої руки якогось блогу. Що таке естафета? Це певний різновид флеш-мобу, коли те чи інше дійство передається від одного блогу до іншого, і має певну спільну тему. Той, хто підтримує естафету, повинен передати її далі, іншим блогам, котрі ще не брали участі в ній.

І ось на Блогорідері стартує перша естафета під назвою “Отримай відповідь”. Вона покликана “витягнути на свтіло” ті питання, що хвилюють автоірв українських блогів, і, відповідно – отримати на них відповіді. Правила цієї естафети зовсім прості:

  1. Людина задає три питання авторам трьох конкретних блогів.
  2. Питання мають бути по темі, якщо блог тематичний (наприклад, блогу про природу задаються питання, що стосуються природи і т.д.), та будь-якого характеру, якщо блог приватний або ж не має цілеспрямованої тематики.
  3. Питання мають бути цікаві і не однозмістовні (наприклад, “скільки тобі років?” – не годиться), відповідно, ваші відповіді мають бути більш-менш розгорнуті.
  4. Пост-відповідь посилається на пост-запитання і на того, кому передає естафету.

Що ця естафета нам дасть? Люди отримають можливість як знайти відповіді на питання, що їх хвилюють, так і дати відповідь на те, про що ти хотів би розповісти. Ну і як бонус – перехресні посилання між блогами України, що дозволить обмінюватися читачами.

А ось і початкові питання від Блогорідера. Перше адресоване блогу Українська блогосфера, автором якого є Ярослав Федорак:

Чи може бути блогосфера важливим інструментом для просування будь-якого продукту?

Друге питання для Андрія Поданенка:

Чим Mac OS вигідніше Windows?

Третє питання для Олександра Фурмана:

Чи можливо взагалі відмовитись від активного інтернетного життя?

Успіхів вам! Не забувайте позначати пости з відповідями та питаннями тегом естафета.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*